Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mielőtt...

Miért van az, hogy mielőtt megveszek egy terméket, előtte letöltök róla egy jó minőségű képet a telefonomra, és minden nap nézegetem ameddig meg nem veszem?

Figyelt kérdés

Amikor veszek valami számomra fontosabb terméket, aztán általában több napos, de van hogy több hetes/hónapos kutatás, teszt olvasás, videónézés stb. előzi meg, hogy megtaláljam a számomra legjobban tetsző és legjobb terméket. És ha ez megvan, akkor valamiért mindig letöltök róla egy képet a telefonomra, és nézegetem ameddig meg nem veszem.

Ez miért lehet? Más is csinál ilyet?


2022. máj. 1. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
En tegnap egy szurkeskek hatizsakot szinte szerelmesen nezegettem, es holnap fog kiderulni, hogy beteljesedes, vagy netan visszakuldom.
2022. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon vágysz rá, és már előre izgulsz hogy mikor veheted végre birtokba.
2022. máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyekszed tudatosítani magadban, hogy az a tied lesz. Nincs nagy értelme.
2022. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól esik álmodozni valamiről, ami a tiéd lesz. Én is szoktam, csak nincs annyi eszem, hogy képet mentsek le róla, hanem mindig felmegyek a weboldalra. Most pl egy papuccsal vagyok így, elég drága, nem akarom megvenni ennyi pénzért, de "sajnos" valószínű meg fogom, mert nagyon tetszik. Amíg nem dőlt ez el, addig is nézegetem 😀
2022. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!