Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt valakire,...

Miért mondják azt valakire, hogy nem nézte volna ki belőle, hogy megtudja venni?

Figyelt kérdés

Volt egy műsor, melyben téma volt, hogy ha valakiből nem nézik mondjuk egy üzletben, vagy bárhol, hogy megtudja venni azt a valamit.


Végülis a részletekre nem tértek ki, így bennem maradt a kérdés, hogy mire gondoltak, mi lehet az ok, ha valakiből nem nézik ki, hogy mondjuk egy drágább dolgot is megtud venni. Pl. Nem márkás ruhában van, vagy személyisége miatt, stb.?


Velem történt egyszer egy üzletben, hogy vettem egy ruhát, aztán mikor fizettem megláttam egy másikat, mondtam, hogy de jó ez a ruha is, erre mondja az eladó, igen, de az drágább. Nem egy drága üzlet volt egyébként, és a másik ruha vagy 2000 Ft-tal, ha drágább volt. Miért gondolta, hogy én azt nem tudom kifizetni. Mert egyébként jól öltöztem/öltözöm, tehát ezért nem értem.


2022. máj. 1. 23:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gondolta, hogy nem tudod kifizetni, csak közölt egy tényt, ami a munkájának a része.
2022. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!