Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz vagyok?

Nagyon gáz vagyok?

Figyelt kérdés
Minden provokáció nélkül, de nem szeretem a gyerekeket. 0-7 éves korig nagyon idegesítenek. Tegyük fel ,hogy látok egy esetet, hogy a szülő megveri az utcán a gyereket, egyszerűen nem tud meghatni, nem érzek késztetèst, hogy kioktassam vagy felhúzzam magam. Nem sajnálom őket, akkor se ha bajba kerülnek. Buszon is csak öregeknek adom át a helyet, esetleg terhes nőknek. Gyerekesnek soha. Ellenben ha egy állatot bánt valaki az utcán, na azt nem kímélem, neki nagyon durván odaszólok. Ha állatkínzást látok, akkor meg sírógörcsöm lesz, napokig depis vagyok. Tudom amúgy, hogy rengeteg ilyen ember van de mégis kérdezem én, hogy baj ha ilyen ember vagyok? 27N
2022. máj. 2. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Te is voltal egyszer gyerek
2022. máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy az, én sem csípem őket. Vagyunk egynéhányan így.
2022. máj. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
A terhes nőben is gyerek van.
2022. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
miért is idegesítenek? nem kell hogy gyereket vállalj, de egy bántalmazott gyerekért állj ki ugyanúgy. egy gyerek mit tehet róla hova született, hm?
2022. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Egy gyerek nem feltétlen csak azért kaphat ki, mert rosszul viselkedett. Ha egy szülő a frusztrációját csak úgy levezeti a gyereken akár verbális akár fizikailag, akkor az nem jogos a gyerekkel szemben. Nem értem a logikádat. Azt még megérteném, ha a hangoskodást vagy a folyamat pörgést, vagy ehhez hasonlókat nem bírnád, de azt be kell látnod, hogy te is lehettél volna az a gyerek.
2022. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Mindenkit idegesítenek, csak társadalmi norma elhazudni.
2022. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha hiszed, ha nem, egy gyerek ugyanolyan kiszolgáltatott, mint egy állat. Pontosan ugyanolyan gyámoltalan, védtelen és gyönge. És ha bántják, nem tudja magát megvédeni. Sem a törvények, sem a laikusok nem őt támogatják - ahogy az állatot sem.

Az pedig egy kifejezetten egészségtelen mentális hozzáállásra vall, hogy ami téged idegesít, az szenvedjen.

De kérlek, ezeket a nézeteidet ne reklámozd, mert a normális állatszeretőket is megfogják bélyegezni.

2022. máj. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Magában az, hogy nem szereted a gyerekeket nem baj, nem te vagy az egyedüli. Én meg néhány időst ki nem állhatok ahogy viselkednek sokszor (tisztelet a kivételnek).

Viszont az írásodból nekem kicsit úgy jön le, hogy nem tekintesz rájuk emberként.

Mindenki, te is voltál gyerek valamikor és nem ők választották, hogy mikor szülessenek, tehát ezért utálni ártatlan embereket értelmetlen.

2022. máj. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, rossz is az utálat, szimplán csak le akarom sz*rni őket, minden utálat nélkül és rájuk se akarok nézni... De olyan nehezen megy.
2022. máj. 2. 20:52
 10/11 anonim ***** válasza:
69%
de miért? ők is érző lények te is ilyen voltál.. sőt a lelked egy része gyerek mrad mindig is.
2022. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!