Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legtöbb ember miért szólogat...

Legtöbb ember miért szólogat be ordenáré módon azoknak a nőknek, akik nyíltan fel merik vállalni, hogy nem akarnak sem férjet, sem gyereket?

Figyelt kérdés

2022. máj. 6. 15:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Mert kilógnak a sorból, és az átlagember sose szereti azt, aki kilóg a sorból. Ezért bántja a beszólogatásokkal.
2022. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes, én miért nem találkozom soha ilyennel? Nekem miért nem szólnak be? Talán mert nem osztom az észt gyerekesek ek, hogy hű, nekem sokkal jobb, stb?
2022. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Nekem se szologatnak be... max megkerdezik miert nem, ha ez szoba kerul. En meg elmondom hogy nem szeretem a kotottsegeket es ennyi.
2022. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
56%
Senki nem szól be ilyen miatt
2022. máj. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a legszerencsétlenebb lúzer ismerősöm "szólt be", vagyis megpróbált... Egyébként senki más, sőt sok ismerősöm sem akar gyereket.
2022. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem bántottak még, csak tőlem is megkérdezték hogy miért? Én is elmondom (már akik tudnak róla), hogy a mentális problémáim miatt még magamat se tudom elviselni, nem akarnék másnak a terhére lenni így.
2022. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Mindentudó Tódor válasza:
16%
Rengeteg brit kutatás bizonyítja, hogy a beszólás férfias és menő dolog. Csak a legkeményebb macsó férfiak merik bevállalni. A nők imádják a beszólós férfiakat, mert tudják, hogy szuperintelligensek és szexik. Ezért érvényesülnek olyan jól a magas fizetéssel járó értelmiségi területeken, pl. az építőiparban.
2022. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom myen környezetben élsz de az enyémben nem szókogatnak be. Nem mondom hogy nem találkoztam olyannal aki le hordott hogy miért nincs még gyerekem miközben alig ismert, de ez eléggé beszűkült látásmód. Szóval tudom hogy létezik a jelenség, de igazából te döntöd el hogy kikkel barátkozol.
2022. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%

Mi az hogy legtöbb?

Nem tudom ezt honnan veszed?

Úgy tűnik nagyon ki vagy "hegyezve" erre, még azt is annak veszed, ami nincs is.

2022. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre,hogy inkább Facebook kommenteknél okoskodnak/szólogatnak be az emberek ilyenek miatt szemtől szembe szinte soha
2022. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!