Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nekem fura, másnak is?

Ez nekem fura, másnak is?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem azt mondja, hogy boldog születésnapot, vagy boldog szülinapot, hanem helytte: még sok boldogságosat, az nekem nem jópofa hanem nem is tudom, komolytalan, gyerekes szintű valami. Sok boldogságosat...

Nektek erről a köszöntésről mi a véleményetek, ez csak nekem fura, nem illő?


2022. máj. 6. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Soha nem köszöntöttek még így, így nem is találtam soha furának.
2022. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Soha nem hallottam még, de nem tetszene. Nekem mamám mondta egyszer azt, hogy nagyon sok boldog szülinapot, amin szintén kiakadtam, hogy ne kívánjon nekem ennyi szülinapot, nem akarok addig élni... (Aznap látogattam meg 3 különböző pszichiátriát is.)
2022. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez valami hulye uj divat, minden rettenetessege ellenere az illeto ugyanugy gondolja.
2022. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez divat? Ez gyerekes szint, az ünnepeltre nézve is lekezelő szerintem.
2022. máj. 6. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is idegesítően hangzik. Vagy amikor annyit írnak, hogy “boldogat”.

Bár nekem az volt a kedvencem, amikor egy ismerősöm csak annyit írt, hogy “jé, megint öregebb lettél”, én meg így “aha”. 😂

2022. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Idős embert köszöntöttek így! Sok boldogságosat!
2022. máj. 6. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!