Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Futár munkához hogy lehet...

Futár munkához hogy lehet valaki hülye?

Figyelt kérdés

A pontból B pontba vidd el a cuccot biciklivel. Készpénzt sem kell használni.


Mégis van aki képtelen tájékozódni???


Azt hittem egy ilyen egyszerű munkát bárki el tud végezni.



2022. máj. 8. 01:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amúgy Taxisok között is akad olyan, aki megkérdezi az utast, hogy pontosan hogyan is kell odamenni. Velem is megeesett kétszer is, hogy mentem és a taxis kérdezte, hogy hol kanyarodjon le, melyik úton kell mennie, az kissé furcsa volt.

Az oké, amikor mondja, hogy mehet az x úton, de ő y úton megy, ezt elfogadom vagy nem.

De amikor konkrétan nem tudja az útvonalat, az nekem is furcsa, hiszen van gps-e.

Persze más ha valami elrejtett helyre kérek egy fuvart, de a könnyebben megtalálható helyeknél ez furcsa.

2022. máj. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés minek az apropóján került kiírásra?🤔 Megértettük, hogy te mindenhez is értesz, ha pedig valaki nem talál meg egy címet akkor egyből ostoba lúzer, ha ez volt a célod elérted. Komolyan, nem lett volna egyszerűbb simán konstantálni, hogy "oké, szerencsétlen nem tálat ide, ennyi, tovább lehet lépni mert nem áll meg az élet"?
2022. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem inkább olyan tapasztalatom van, hogy ahhoz hülye, hogy becsengessen.
2022. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!