Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mit jelenthet nőknél?...

Ez mit jelenthet nőknél? Először tegeződik velem hogy helló szia beszélünk, aztán menet közben meg átvált magázódásba.Végén meg viszlát önnek meg hasonló. Fiatal korosztály.Ennek van valami oka? Bármixer vagyok, és ez megy naponta sok nőnél.

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalanok, hogy most miként szólítsanak meg. Nem tudom mekkora a korkül.
2022. máj. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy az első írja. Amikor én voltam bárba járós korban, tehát fiatal nőként, a középiskola és egyetem határán, én se tudtam, hogy hogyan beszélhetek a nagyjából velem egykorú, de engem kiszolgáló (báros, eladó, stb.) emberekkel. Mert ha utcán beszélünk, akkor nyilván szia, de mi van, ha a munkahelyen a főnök neki megtiltotta a tegeződést... szóval a végén egy nagy katyvasz lett belőle mindig.
2022. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja köszi én 35 vagyok ők olyan 20-25.de hogy ennek mi értelme nem értem.akkor magázódjon es ennyi.vagy lehet besértődnek valamin?
2022. máj. 10. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy sértődnek, csak épp elkezdi tegezve, mert ő a magabiztos, felnőtt nő, aztán rájön, hogy talán nem kéne, ezen teljesen elbizonytalanodik és lemegy gyerekbe, szóval még annak is örülhetsz, hogy nem csókolomoznak.

Ez az a generáció, amelyik még bizonytalanabb, mint mi voltunk, pedig szerintem mi is bénák voltunk ennyi idősen.

39N

2022. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz.20-25 évesen úgy hívják a szüleiket hogy anyának mondtam, apa mondta h így úgy.fura.na mindegy köszi a válaszokat, szép napot mindenkinek.
2022. máj. 10. 10:42
 6/10 anonim ***** válasza:
2%
mozog benne a tampon, aszerint tegez.
2022. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Kerdezd meg tole.
2022. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én meg a fordítottját élem meg, középkorú nőként. Fiatalok, mindkét nemből, tegezéssel indítanak, aztán egyszercsak átváltanak magázódásra.

Általában nem vagyok barátja a nyelvtani szabályok tetszés szerinti megváltoztatásának, de azt hiszem, sokan megkönnyebbülnénk, ha megszüntetnék a magázódás intézményét!

2022. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod a kérdésem nálam is ugyanez.tegeződés aztán átmegy magázódásba.
2022. máj. 24. 22:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a meló miatt pistultam bele.

Mindenkit tegeztem tini korom óta.

Fősulin is.


Aztán az első munkahelyem (óvoda) kötelezővé tette a magázódást a szülőkkel. Sokszor velem egyidős, vagy 2-3 évvel idősebb emberek. Mert ez "hivatalos". Sokan kértek, hogy tegeződjünk, de ezt a főnök döntötte el,nem én. Úgy gondolta, hogy akkor majd megy a személyeskedés, cimbiznek, és extra dolgokat kérnek majd, hogy engedékenyebb legyek,stb.

Fura, de nem én találtam ki.

Nagynehezen megszoktam.


Aztán másik munka, másik terület, kötelező tegeződés. A 65 évest is Gyurinak kellett hívni. Mert az kötetlen, akkor könnyebben megnyílnak.

Oké.


Megint másik munka.

Újra pedagógiai, egyéni fejlesztések.

Itt a főnök, ha meghallja a folyosón, hogy "sziasztok" félre hív, és megkérdezi, hogy "ugye nem tegeződsz a szülőkkel" Úgy gondolja, hogy akkor nem vesznek majd szakmailag komolyan.


Többnyire egy beszélgetésen belül azért tartok egy formát, de kezd nehéz lenni, hogy kit tegezek, és kit magázok.

2022. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!