Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más 180-185 cm körüli férfi...

Más 180-185 cm körüli férfi is alacsonynak érzi magát?

Figyelt kérdés

Én magam 185 cm vagyok, 29 leszek nemsokára, de a mai fiatalabb generáció elképesztően magas. Azt vettem észre, a kb. középiskolás korú srácok 70-80%-ára felfelé kell néznem. De a tőlem magasabb 20-25 körüli lányok sem ritkák egyáltalán.


Na mindegy, de úgy látom hogy fiataloknál 188-190 körül van már az átlag szemben a "hivatalossal" ami 175.


Más is így látja?



2022. máj. 11. 18:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A nagyon alacsonyakat mondjuk megértem (nem a törpenövésű, hanem akik nem nőttek nagyra), hogy ott bár nem szégyellik, de sok kellemetlenséggel jár a magasságukból adódó fizikai állapotuk.


Egyszer pl pótlóbuszoztam Budapesten és volt ott egy nő, aki nálam is alacsonyabb volt meg nagyon vékony.

Azt néztük páran, hogy mi lesz vele, mert olyan feltűnően kellett pisilnie, hogy nem lehetett nem észrevenni.

Egy ilyen kisnövésű ember hólyagja gyorsabban telik meg, gyakrabban kell üríteni és elég kellemetlen, hogy nem megetsz el A pontból a B pontba mosdószünetek nélkül.

Akkor már érthetőbb, hogy magasabbak lennének egy normál méretű hólyaggal.

2022. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%

Hű..micsoda problémáik vannak itt egyeseknek. 🤣🤦

A magasság genetika. Egyébként, kérdező, mi lenne ha nemcsak a tőled magassabbakat vennéd észre, akikre irigy vagy? Vannak tőled alacsonyabb férfiak is, és mégse rinyálnak a magasságuk miatt.

2022. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
Én 22 éves és 193 centi vagyok. Gyakran előfordul, jellemzően Pesten hogy alacsonynak érzem magam, mert körülnézek, és simán találok egy tucat embert aki legalább hasonló magasságú.
2022. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

12, pedig vannak érdekes esetek. Pont a Grace klinikában volt egy férfi aki pár centit akart nőni és olyat tett ami káros volt az egészségére és ő valami 160 cm lehetett.


De nem mindenki veszi magára. A férfi munkatársamat aki velem egy magas volt simán letörpézték és röhögött.

2022. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
29%

#14

"Pont a Grace klinikában volt"

Na, ez se valóságos eset. "Jó" kis példa, gratulálok. 🤣👍👎

2022. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Hozzáteszem, még azon tényezők is csökkentik az egyébként is alig létező önbizalmamat, hogy sötétbarna szemeim vannak világoskékek helyett, nagyok a melleim fiú létemre (gynecomastia), és gyenge szálú a szakállam, illetve: nincs valami mély hangom, sajnos.

2022. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
15, pedig sok filmet vagy sorozatot a valóság ihlet.
2022. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%
Jézus ... 172 vagyok koreában tök magasnak számítok a többi meg le van sz-rva
2022. máj. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

183 cm.

Nem èrzem alacsonynak magam.... sztem pont ideàlis.

2022. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez krva nagy f.szság! Én kb 183 cm magas vagyok, 30 F. Mondjuk férfiak között átlagos magasságúnak érzem magam. De a mai fiatalok között is látok csomó nálam alacsonyabbat is. Vannak magasabb srácok, de hol nincsenek? A lányoknál is vannak magasak, de a nagy átlag alacsonyabb. Sok 160 körülit is ismerek, vagy a környezetemben látok. Igaz, hogy az átlagmagasság generációnként növekedett. De ezek cm-erek. Meg 2 kisnövésű embernek nem lesz felhőkarcoló gyereke, az életszínvonal javulásától sem.
2022. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!