Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú vagyok és szoprán hangom...

Fiú vagyok és szoprán hangom van. Én mindig is szoprán hangot szerettem ezért semmi bajom vele sőt nagyon örülök neki. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egyébként 19 éves vagyok. Októberben leszek 20.

Nagyon sokat szoktam énekelni. Szeretek.



2022. máj. 11. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj, előfordul az ilyen.
2022. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Irigyellek, nekem is az volt.

Csak a fülem maradt meg, szóval ha énekelek, akkor kiválóan hallom, hogy milyen.

2022. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szoprán és nem kontratenor?
2022. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgathatom? Nagyon érdekelnek a különleges énekhangok.
2022. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, még ma megpróbálom felvenni és valahol közzétenni és akkor megosztom majd itt a linket. :)
2022. máj. 12. 15:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt a link: [link]
2022. jún. 9. 18:38
 7/9 anonim válasza:
100%
Nem szeretnélek megbántani, de ez elég hamis volt. Tehetséged elképzelhető hogy van hozzá, ajánlom, hogy iratkozz be egy magán énektanárhoz, rengeteget lehet fejlődni akár egy év alatt is. Nekem úgy tűnik hogy egy kicsit fiatalabb vagy mint 20 de nem akarlak megcáfolni. Viszont az bizonyos, hogy soha nem késő elkezdeni az éneklést, szóval hajrá :)
2022. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Sajnos hogy hamis az megeshet, mert eddig csak magam énekeltem. Youtube videok segítségével.

Mondjuk megszerkeztettem programmal picit és mikrofon se jó. Az nem számit?

2022. jún. 20. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Számít, de a hamisságot a legjobb mikrofon se küszöböli ki, csak te tudod. Viszont tényleg különleges hangod van, szerintem foglalkozz vele, menj el énektanárhoz. Szeretném még hallani, ha lehet, akár azt is ahogy folyamatosan fejlődsz. A beszédhangod is ilyen amúgy, vagy csak egyszerűen képes vagy felmenni ilyen magas hangokra?
2022. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!