Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel növelhető hatékonyan az...

Mivel növelhető hatékonyan az ember önbizalma, kiállása?

Figyelt kérdés
Sokat fejlődtem 5-10 évvel ezelőtti önmagamhoz képest, de még mindig vannak hiányosságaim, bőven lenne még hova fejlődnöm, és már 26 éves vagyok, így érthető módon eléggé égető kérdés hiszen sok mindenben akadályoz az hogy vagy nem tudok eléggé lelazulni, vagy rosszul reagálok le dolgokat, van is ebből jelenleg is gond az életemben. Szeretnék végre határozott, magabiztos, nyitott ember lenni, főleg a lányokkal megy még mai napig nehezen a gondtalan kommunikáció, hogyan tudnék ezen változtatni? Hogy lehet önbizalmat, kisugárzást javítani, növelni hatékonyan?

2022. máj. 11. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Nekem azóta van jóval több önbizalmam a lányoknál, mióta elkezdtem konditerembe járni 12 éve 18 évesen! Azóta - csak legális táplálékkiegészítőkkel - kigyúrtam magam.

Sosem leszek teljesen elégedett magammal, mert rengeteget bántottak lelkileg a suliba éveim alatt, de jóval bátrabban merek elmenni egy randira, mint azelőtt!

Persze, nem muszáj pont konditerembe járnod! A lényeg, hogy olyan munkád - vagy hobbid legyen, amiben sikeres vagy és szereted csinálni! Hidd el, ez nagyon meglátszik a kisugárzásodon, ha valamiben sikeres vagy!

2022. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
70%

Brazil jiu jitsu. Ez gyorsabban huz fel a teljes tesre izomzatot a kondinal. Utes nincs,fejed ep marad.(Tapasztalat)

Plusz konditerem.

Plusz izomepulest tamogato etrend.

2022. máj. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!