Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit üzennél magadnak erre a...

Mit üzennél magadnak erre a hónapra?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ne a finishben lassíts, adj bele mindent ebben a két hétben!"


5 éve éjt nappallá téve, család mellett tanulok. Jövő héten kezdődnek a záróvizsgáim, Illetve holnap lesz még két vizsgám, de arra nem kellett sokat tanulni.

Igazából pont most kezdtem el azt érezni, hogy nem fog az agyam már, elegem van, nem bírom tovább, pedig még két hétig meg kell nyomnom hogy sikeresen túl legyek ezeken. De olyan nehéz, szó szerint elfogyott a lendületem. Öreg vagyok én már ehhez. :D

2022. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 roundance ***** válasza:
100%
#1 hajrá menni fog!
2022. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 Képes vagy rá,hajrá.
2022. máj. 15. 15:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
"Egy nyilat csak úgy lehet kilőni, ha hátrahúzzák. Amikor az élet nehézségekkel húz vissza az azt jelenti, hogy valami nagyszerű felé fog kilőni. Szóval koncentrálj és tartsd a célt."
2022. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Bontakoztasd ki a benned rejlő, még fel nem fedezett képességeidet!"


Elhunyt anyukámat szerencsére gyakran érzem magam körül - még ha nem is tud már hozzám szólni többet hangosan. A hamvai pedig értelemszerűen hallgatnak, mikor kilátogatok a temetőbe hétvégenként.


Enélkül mélybe húzna a félig-meddig kicsit néha kellemetlen egyedüllét érzés. (Még nem volt hosszabban tartó párkapcsolatom, de az "ígéretek" már bontakozófélben vannak több irányból is.)

2022. máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"Tanulj, ne pazarold el a jövődet! Ezen most sok múlik!"
2022. máj. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2022. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit, - már mindent letisztáztunk előre!
2022. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Intézd a szakdolgozati témát, hátha végezhetsz ebben a félévben!

Fuss sokat, de figyelj oda, hogy ne túl erős tempóban!

Próbálj nem depresszióba esni a tanulásokkor! (Én is 5,5 éve tanulok munka mellett, de teljesen ki vagyok égve, mondjuk nekem a legfontosabb a szabadidő, kb azért élek.)

2022. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ne most rontsd el az egész féléves munkád!"

Nagyon meghajtottam a mostani szemesztert és bár eddig is 4 feletti átlagaim voltak, ilyen erős még sosem volt, szóval nagyon jó lenne ha a következő vizsgáim is szuperül sikerülnének. De ahhoz még tanulnom kell, csak már nincs akkora lendületem, mint eddig.

2022. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!