Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Örülnétek egy gondolatrögzítő...

Örülnétek egy gondolatrögzítő masinának?

Figyelt kérdés

- Mindent megjegyeznétek, ha akarjátok


- Visszatudjátok nézni az álmaitokat


- Jobban megismeritek önmagatokat, mert visszanézve/ gondolva, tudjátok magatokat analizálni



Viszont rossz lehetne azért


- Mert talán valakik megtudnák oldani, hogy meghackeljék az agyatokban lévő gondolatrögzítő masinát


- Vírust is rakhatnak a masinába. Akkor nem lenne saját gondolataitok.


- Az állam biztos hozzáférne az agyatokhoz.



2022. máj. 17. 15:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy örülnék neki... Magamat jól ismerem, de hányszor teszek le úgy szerszámot, hogy utána nem tudom hová tettem. Hú de jó lenne, ha vissza tudnám nézni. :D

Amúgy ez a Black Mirror egy része... ott is bemutatták ennek árnyoldalát, ill. csak azt mutatták be.

2022. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Megfenyegetném a szomszédot, hogy elmondom az anyjának, hogy lefeküdt a Dórival. Utalná máris a nagy pénzeket szerintem.
2022. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1, Nem ismerem a sorozatot, majd ránézek.
2022. máj. 17. 15:56
 4/9 anonim válasza:
27%
Milyen sorozat? Az Árpád utcában lakik mellettünk.
2022. máj. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan fontos ember lennék, hogy valaki meg akarja hackelni. Max a sulis tanulást rövidíteném vele amúgy is.
2022. máj. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1. évad, 3. rész.
2022. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne a gondolatrögzítés. Nem repkednének mindenfelé a gondolataim, hanem le lehetnének fixálva.
2022. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rögtön a Black Mirror jutott eszembe a kérdésről, de nemcsak a sorozat miatt, hanem összességében is inkább a negatív oldalára fókuszáltam egy ilyen gépnek. Néha azért jó lenne, de sokkal inkább a rizikót, kockázatot látom benne, mintsem a jót.
2022. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 kockázat már abban van, hogy ott van melletted a telefonod mindig. Abban elől-hátul kamera és mikrofon. Ezzel nem vagyunk messze ettől!
2022. máj. 21. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!