Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az őrültek emberek tudják...

Az őrültek emberek tudják magukról, hogy őrültek?(mentális zavarok,hallucinációk)

Figyelt kérdés
2022. máj. 18. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos skizofrén lettem pár éve,és már a legelején gyanús volt nekem,hogy ez skizofrénia,és én kértem gyógyszert,mondtam,hogy szerintem szükségem lesz rá.Úgyhogy én 100%-ig tudtam,hogy mentális zavarom lett.
2022. máj. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valoszinű teljesen vegyes véletlenszerű. Függhet a örültség mértékétől, tipusától, az alapszemélyiségtől, értelmiképességtől, és a betegség által eltorzitott kialakult személyiségtől. Szóval kb bármi lehet. Biztos hogy van aki felismeri, más pedig akkor sem ismerné, fel fogadná el, ha 100 megdönthetetlen bizonyítékot mutatnának neki.
2022. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyén/betegség függő. Pl hallottam olyanról aki pszichózisban szenvedett, és meg volt győződve arról, hogy nyomokat hagynak neki az ismerősei az utcán (pl eldobott cigicsikkek, szórólapok) amiket követnie kell. Úgy megváltoztak a gondolatai és a logikája, hogy ezt élte meg valóságként.

De van, hogy a tünetek mellett nem változik a realitás érzék, ami a jobbik eset - ilyenkor felismerik, hogy betegségben szenvednek.

2022. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyanok is, és vannak akik nem
2022. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj rengeteg egyedi “betegseg” van…
2022. máj. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudják. A fidesz szavazok milliói is azt mondják magukról hogy normálisak, miközben nyilvánvaló hogy nem.
2022. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. leírnád, hogy hogyan kezdődött? Mikor kezdtél el gyanakodni?
2022. máj. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!