Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan, hogy tudtad...

Volt már olyan, hogy tudtad valaki "nyomoz" utánad és direkt megleckéztetted valami nem kívánatossal, vagy "irányítottad" a tetteiddel?

Figyelt kérdés
Nekem munkahelyen volt ilyen élményem. Nem tudtam bebizonyítani de tudtam, hogy az egyik kolléganő az öltözőben átnézegeti a telefonom és néhány másik nőét időről időre. Mivel tudtam, hogy szégyellné ha kiderülne és csak saját kíváncsiságból nyomoz, hogy tudja ki mit csinál, ezért csináltam egy szív elnevezésű mappát amibe az összes képét lementettem. (Én rövid hajú nő vagyok, így egy kolléga aki nem ismer simán elnézne leszbikusnak) Úgy voltam vele 5 perc melő, veszíteni nem veszítek, ha meg eléri a kellő hatást az fenomenális lesz. Éreztem is a légkörön, a viselkedésén mikor először szembesült vele.:D Ilyen és hasonló sztorikra lennék kíváncsi.

2022. máj. 19. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

És senki sem zárta le a telefonját?

Manapság mindenki kódolja.

És honnan tudtad hogy mindenki telefonját át nézi?

2022. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Mi a francnak nem tartod magadnál a telefonod? Annyira ősrégi, hogy nem fér be a zsebedbe?
2022. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én nyakánál fogva feltettem a falra amikor a táskámban matatott osztálytársam. Mert neki csak egy pici csoki kellett volna. Anyámnak volt ilyen elmebeteg nyomozási kényszere.
2022. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es: sok helyen nem lehet benn a telefon a munkavégzés helyén!
2022. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
A Hetedik Mennyorszűgban csinálta Matt Simonnal és Ruthieval.
2022. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Voltam már ilyen helyzetben nem is egyszer!

Tudtam, hogy melyek az érdeklődési területek.

Az ismeretek birtokában úgy összekuszáltam minden szálakat, hogy sokszor délig nem tudták a saját nevét leírni a címzettek!

A legszebb az volt, amikor egy komplett alkalmilag szerveződött csipet csapat vakargatta gondterhelten az állát és a feje búbját, hogy "Most mi van?!"

-Megérte a befektetett "munka" a látványt, - majd megfulladtam a röhögéstől...

2022. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Helyesbítés (6#): "Az ismeretek birtokában úgy összekuszáltam a szálakat, hogy sokszor délig nem tudták leírni a saját nevüket a címzettek!"

-Elnézést a beküldött hülyeségért!

2022. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
45%
Öngyilkossága hajszoltam véletlen. Én csak be akartam záratni pár évre, de megölte magát a hülye...
2022. máj. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kamu story, de nem volt rossz
2022. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!