Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért élnek ennyire rosszindul...

Miért élnek ennyire rosszindulatú, megkeseredett emberek ebben az országban?

Figyelt kérdés
[link]

2022. máj. 20. 20:26
 1/9 A kérdező kommentje:
2022. máj. 20. 20:27
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Én is olvastam, szörnyű.

De azért ne általánosítsuk az egész országot a pesti tahókkal.

2022. máj. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól tudom, bűncselekmény valakit öngyilkosságra buzdítani.
2022. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy sok magyar "olvasta a szakirodalmat", hogy a magyar ember frusztrált, türelmetlen, ellenségképkomplexusos, ideges stb és ezt kötelező érvényűen kartja magára nézve, mintegy feladatként ezt betartja és nem viselkedik másképpen.


No persze ez a fenti leiratom elég sok szarkazmussal átitatva próbál görbe tükröt tartani a mai magyar társadalomnak, én hiszek abban, hogy ez lehet másképp, lehet másképpen is élni. Ez fejben dől el. Van, aki követi a "magyarfrusztrált" és "magyarideges" stílust pl az autózásban, de vagyunk sokan, akik nem azonosolunk ezzel a sok értelmetlen negativitással. rajtunk múlik.

2022. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

"De azért ne általánosítsuk az egész országot a pesti tahókkal."



Nyugodtan általánosíthatsz!

2022. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5#: sajna egyetértek.
2022. máj. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"hogy a magyar ember frusztrált, türelmetlen, ellenségképkomplexusos, ideges stb "


De most csodálkozol?


Nézd mér meg ezeket a törvényeket, az adórendszert, meg az egészen évtizedek óta dőzsölő korrupt bandát. És nincs kivétel!


Ez a parlamenti béremeléshullám is újabban mi?

Meddig bírja még a magyar gyomor?

Piedone nem kapott ennyi gyomrost egész karrierje során!

2022. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért van az, hogy amióta nem a ruszki, azóta a német meg az amerikai ugat bele, hogy a magyar mit csináljon meg mit ne?


Qrvára meglennénk az összes nélkül! Csak vámoltatni kellene aztán akinek nem tetszik az mehet az osztrák meg a svájci alpokon keresztül nyugatra!

2022. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A magyarok többsége egy frusztrált, életével elégedetlen lusta proli. ráadásul még normális nevelést oktatást sem, így az EQ is marad a béke segge alatt.
2022. szept. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!