Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki zavarban van,...

Ha valaki zavarban van, amikor meglát egy lányt az azt jelenti, hogy szexuálisan izgatja a fiút?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem feltétlenül. Én múltkor láttam valakit aki nő (meg mondjuk én is nőz vagyok) és zavarban voltam, de nem azért mert izgatott volna, hanem, mert fél éve nem kommunikaltunk egy csúnya összeveszés miatt.


Férfit is láttam akivel osztálytársak voktunk, ott se tudtam hirtelen mit csináljak, mert konkrétan utáltam őt a gimiben és ő is gáznak tartott engem.

2022. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, lehet, csak szorong/szégyenlős
2022. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves az a fiú. Ha éppen kamaszodik vagy 15-18 éves körül van, akkor az a normális, ha akkor is izgatja szexuálisan egy "nő" ha amúgy nem is érdekli.

A zavar is lehet persze az egyik jele a szexuális vonzalomnak, de zavarba lehet jönni más miatt is.

2022. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, de lehet, ha szégyenlősebb az illető. Én nőként csak akkor jövök valakitől igazán zavarba (negatív előzmények nélkül), ha nem csak szexuális vágy van jelen, hanem érzelmek is. Nem gyakori, életemben 2x fordult elő, de szerintem fordítva, férfiaknál is van így. Olyankor az ember már csak azért is zavarban van/szorong, mert nem akarja semmivel elrontani a dolgot.
2022. máj. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegyenlos.
2022. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!