Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én voltam rohadás szagú vagy...

Én voltam rohadás szagú vagy beképzeltem? (kicsit hosszú leírás)

Figyelt kérdés

Régi félelmem, hogy büdös vagyok annyira, hogy azt megérzik.

Szekáltak emiatt iskolában és azóta ilyen alaptalan félelemként van jelen. Hiába mondják, hogy nem vagyok büdös, akaratlanul is azt hiszem és szorongok.

Ma mentem boltba, nem hosszú táv. Előtte mindig zuhanyzom és deozodorozok ha elindulok bárhova. Ennek ellenére mindig szorongok, nehogy büdös legyek, sose volt amúgy baj.

Ma megtörtént amitől rég féltem, és az incidens óta (ami kiváltotta ezt) sosem volt igazi eset, hogy büdös vagyok de ma volt.

Már ahogy épp léptem ki volna az ajtón büdös rothadás szagot éreztem és gondoltam a süti az mert annak is volt szaga, bár nem rohadás és a konyhában volt gondoltam odáig áradt. Hisz miért lennék büdös, zuhanyoztam illatos tusfürdővel és dezodort is fújtam.

Nos a megállóban nem volt gond, de ahogy felszálltam a buszra és az ment kicsit, akkor kezdtem pánikolni és szorongani, mert ugyanazt a rothadás szagot éreztem...Mi az esély, hogy itthon is meg buszon is egytől egyig azt a szagot érezném.

Odafele úton még minden oké volt, senki nem jelezte volna, hogy büdös van. De én éreztem a szagot. Boltban se éreztem azt a szagot valahogy, pedig körbejártam a boltot és semmi szag.

Viszont visszafele ismét ugyanazt a rothadás szagot éreztem, egy pár párszor hátra nézett, átült a másik oldalra és 2 ablakot nyitott, na akkor már kezdtem félni, hogy belőlem árad de hogyan? Feltételeztem még azt is, hogy lehet ugyanazzal a busszal megyek és a buszból árad valami szag de nem rémlett, hogy ugyanaz lenne.

Itthon hazaértem, ekkor is de haloványan éreztem a szagot, lezuhanyoztam gyorsan. De még mindig semmi forrása a szagnak. Na amikor kiszedtem a betétemet, ami alig volt véres, gondoltam az de annak se volt olyan szaga, később eszembe jutott, hogy zsepivel indulás előtt megtöröltem magam ott lent, hogy ne legyek véres meg izzadt.

de maga a zsepi volt rohadás szagú! Ugyan az a szag ami a buszon volt.

Viszont nem értem, hogy ennyire rajtam maradt volna a zsepin levő rohadás szag és egész úton érezhető lett volna? Mert esküszöm annak volt olyan rothadás szaga...még megvolt az a zsepi amivel töröltem magam.

Tegnap is utaztam elég sokat viszont tegnap sehol nem éreztem ilyen szagot, még tegnap is menstruáltam szóval tuti nem a vérem ilyen büdös.

Lehet tényleg a zsepi volt az és rajtam maradt a szag? Mert amúgy én sosem voltam büdös, izzadni szoktam de sosem kellemetlenül büdösen.

Most is lehet ez a valós ok és nem beképzeltem a büdöset? Viszont most félek, nehogy innentől rosszabb legyen ez a félelem, hisz ma konkrétan valóssággá vált a félelem. Próbáltam kigyógyítani magam de nem ment, mondogattam, hogy biztos nem én vagyok büdös, más is lehet de ma konkrétan én voltam rohadás szagú...:( Egy pasas nagyon büdös izzadás szagú volt előttem a pénztárban de az még bírhatóbb volt mint ahogy én voltam rohadás szagú...Mert ott rendesen lehetett érezni az izzadást, nálam meg nem volt kerek mi a szag. Amúgy mindig rendesen tisztálkodom, ellenőrzöm a ruhámat amit felveszek hogy ne hogy szagos legyen, még útközben is ellenőrzöm. De azoknak nem volt szaga. Úgy hogy lehet a zsepi volt?

Egyszer láttam, hogy egy hajléktalant leszállítanak villamosról mert rohadt büdös volt, maga a söfőr szállította le, és ez az egyik félelmem, hogy elküldenek ha büdös vagyok de annyira büdös sosem voltam, ma is volt ok rá végül, de szorongok nagyon.



2022. máj. 21. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki hátranézett, lehet, hogy csak azt nézte, hogy nem ül-e hátrébb valami vénasszony sapkában-sálban, aki felháborodik, ha 30 fokban kinyitja valaki az ablakot. Én legalábbis ezt szoktam nézni.


Valószínűleg csak beképzelted a szagot. Lehet, hogy előtte olyan zsepibe fújtad az orrod, vagy rajta maradt a szaga a kezeden és az arcodhoz közel érezted. Más ilyet nem vesz észre, hacsak nem kerülsz vele intim közelségbe.

2022. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Gyanút csak akkor fogj, ha együttérzően kezdenek el egymást addig soha nem ismerő emberek vigasztalni - mint egy leprást:

"Hmmm! Ne hagyd el magad!"

2022. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs valaki akit megkérdezhetnél?
2022. máj. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálad már valami fóbia lehet.

Az viszont természetes, hogy menstruáció napjain erősebb kicsit a szagunk sőt, más a szagérzékelésünk is

2022. máj. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2.Nem értem ez hogy kapcsolódik a kérdésemhez..
2022. máj. 22. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!