Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szabad megbízni senkiben sem?

Nem szabad megbízni senkiben sem?

Figyelt kérdés

Itt van például ez az Azariah/Paul Street botrány, akit mindenki dícsért, hogy milyen értelmes, stb. Mondjuk láttam már rajta, hogy egy megmondóember, tehát nem volt szimpatikus. De a mostani esete rávilágított arra, hogy ő sem jobb annál, mint akikről a szemetesláda rovatot készítette. Tehát igen érzékeny voltam az ő képmutatására.


De ha belegondolunk, tele van a világ olyan emberekkel, akik jónak látszanak, aztán meg kiderül, hogy nem is azok. Már egy ideje kezd kialakulni bennem az, hogy soha senkiben ne bízzak meg.


2022. máj. 22. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Megbízni szabad, teljesen függni a másiktól nem.
2022. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem volt szabad másokban megbízni. Azok az emberek, akik igazán sokra vitték, a történelem kezdete óta gyanakvó, bizalmatlan emberek voltak.
2022. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én bíztam egy barátban és a legnagyobb titkom elmondtam neki és megkértem hogy senkinek se mondja el majd ehhez képest visszahallottam mástól egy vita hevében :DDDDDDDD

Szóval ne bízz senkiben sem!!

2022. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani hogy még a saját anyádban sem bízz meg! Tudom van akinél kiveri majd a biztosítékot, de...
2022. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb barátomnak vallotta magát egyik gimis osztálytársam, és közben szétkürtölte pár, bizalmasan megosztott titkom. Nagyot koppantam, amikor nem sokkal később mástól hallottam vissza, hogy "szerelmes vagyok xy-ba", de még hozzá is költött pár dolgot, amit szórakoztatónak találtak páran.

Szóval igen.. nagyon meg kell válogatni, hogy kiben bíztunk meg, már ha..


Az ilyen celeb, hírességekben meg pláne nem nagyon kell. Nem ismerjük őket, kamera előtt pedig úgyis a legjobb oldalukat mutatják, de még így is fény derülhet az igazi énjükre.

2022. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!