Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet megkülönböztetni...

Hogy lehet megkülönböztetni az INFP, az ISFP és az ENFP személyiségtípusokat?

Figyelt kérdés

Erre a háromra sikerült leszűkítenem a személyiségtípusomat.


Azt gondolnám, hogy INFP vagyok, néhány teszten ez is jött ki, de nem vagyok teljesen biztos benne. Gyerekként nem voltam visszafogott, sok barátom volt, hangos voltam, inkább később lettem kicsit zárkózottabb, visszafogottabb. Ezért gondolom, hogy talán mégis extrovertált vagyok, és akkor ENFP. Másrészt viszont nem igazán érzem, hogy az ENFP rám illene.


Az ISFP is szóba jöhet, mert szerettem rajzolni, zenélni, de igazán semmihez sincs tehetségem, vagy inkább csak lusta vagyok vele rendesen foglalkozni.


Az INFP-re azért gondolok, mert elég romantikus alkat vagyok. Szeretem a művészetet, amiben egyszerre fontos, hogy szép is legyen, de szóljon is valamiről. Szeretek egyedül kóborolni városokban. Nem szeretek másokhoz alkalmazkodni. Általában szívesebben töltöm egyedül az időmet. Olvasni mondjuk nem szoktam annyira, de ennek lehet, hogy az az oka, hogy mással töltöm el az időmet.


Remélem, valaki tud segíteni, hogy kiderítsem a típusomat.



2022. máj. 25. 01:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
18%

A hivatalos, standardizált, szakmailag elfogadott és hiteles, szakmabeli emberek által kidolgozott, összeállított teszteknek lehet hinni.

Az MBTI semmilyen formában nem tartozik ide, egyik kritériumot sem teljesíti.

2022. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nagyon könnyen
2022. szept. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!