Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl komoly vagyok?

Túl komoly vagyok?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, egy egészséges párkapcsolatban. Azt vettem észre magamon, hogy nagyon régen nevettem. És kicsit szigorúnak is érzem magam saját magamhoz..

Nem szórakozok annyit, mint 1-2 éve, inkább itthon pihenek.. Túl komolyan veszek mindent, túl gondolok mindent, túlságosan kimért vagyok. Szerintetek jobb lenne magammal szemben egy kicsit lazítani és élvezni a fiatal éveimet? Mit tegyek? Szerintetek a komoly nők a vonzóbbak vagy a bolondos, hiperaktív nők? Véleményeket várok! Köszönöm!



2022. máj. 26. 14:22
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy minden viselkedésformának megvan a maga helye és ideje.


Van ok a komolyságodnak?

Esetleg stressz?

2022. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azok a nők a vonzóbbak, akiken látszik, hogy jól érzik magukat a bőrükben és természetesen viselkednek. Ne vedd túl komolyan magad és az életet se, élvezd a fiatalságodat, de próbáld megtalálni az egyensúlyt, vagyis link se legyél!
2022. máj. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Shaddark ***** válasza:
61%

Olvass sok Oshot.

A komolyság szerintem inkább csak önvédelem, egy álca hogy a szerepünket amit játszunk, ne fedjük fel mások előtt és magunk előtt sem.

Az ember akkor nevet sokat, ha önfeledt. Benne van a nevében :)

Én is keveset járok el a párommal, évi pár alkalommal utazunk, szórakozni egyáltalán nem járunk. De attól még sokat nevetünk. Ez inkább attól függ, hogy hagyod-e a kis lelkednek hogy feloldódjon, vagy mindig a "falak" mögött "tartod" magad kőkeményen.

Picit vedd lazábbra azt hogy ki is vagy te, úgysem igaz semmi sem belőle ;) Próbáld meg eleinte csak egyedül, hogy azt teszed amihez kedved van. Pl. énekelsz vagy táncolsz, a lényeg hogy az eszed helyett a szívedben legyél néha.

Hasznos lenne talán megtanulnod meditálni, az sokat segíthet felengedni.

2022. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

És te így jól érzed magad?

Gyanítom, hogy nem, ha megszületett a kérdés. Nekem a komolyságod inkább gátlásosságnak tűnik. Előbbi nem baj, hanem egy személyiségtípus, ami teljesen normális, utóbbi viszont probléma.

2022. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shaddark ***** válasza:
53%

#4

Uh, ez jó ötlet.

Töltsd ki ezt légy olyan kedves kérdező.

[link]

vagy

[link]

(Elég egy helyen, úgyis ugyanaz fog kijönni).

Az "értékeléseket", vagyis az egyes személyiség típusok leírását ha beírod az eredményt (4 betűs rövidítés) a googleba akkor sok helyen elolvashatod. Nekem sokat segített magammal kapcsolatban amikor még sok éve megcsináltam.

2022. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezeket az értékes válaszokat! :)
2022. máj. 26. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!