Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy itt egy...

Mi az oka annak, hogy itt egy csomó kérdésnél nem a kérdésre válaszolnak?

Figyelt kérdés

Számomra egyszerűen érthetetlen, hogy miért nem tudnak itt sokszor egy kérdésre válaszolni. Sokan elkezdik mondani a saját életüket, vagy tanácsot adnak, akkor is, ha egyáltalán nem tanácsot kért a kérdező. Mi áll emögött, szövegértési gond, vagy képtelen kilépni a saját fejéből az illető?

Külföldi oldalon is ilyenek az emberek? Nem jó az angolom, így nem ismerem a külföldi oldalakat, de komolyan érdekelne, hogy ez "hungarikum", vagy máshol is folyamatosan belekötnek a másikba, okítják, tanácsolják, esetleg magukról beszélnek?


2022. máj. 28. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Tömören:

- Alacsony életkor (sok a gyerek).

- Alacsony IQ.

- Labilis érzelmi állapot.

2022. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nem mindig a kommentelővel van baj. Rengeteg a kamu kérdés.
2022. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a kamu kérdéseket pont úgy lehetne hatékonyan megállítani, hogy nem válaszolunk rá. Emellett nem kizárt, hogy az oldal szerkesztői dobnak be 1-1 ilyen kérdést, tudva, hogy felpörgeti az oldalt. De miért pörgeti fel? Azért, mert a válaszoló provokálva érzi magát, és elkezd kioktatni, támadni úgy, hogy sokszor teljesen figyelmen kívül hagyja magát a kérdést.
2022. máj. 28. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudod kiszűrni. Vannak akik rendszeresen provokálnak a politikai topicban, hogy háború meg orbán meg ilyenek. Van egy perverz aki hetente nőgyógyászos kérdéseket ír ki és a kommentekre matyizik. Most ezeket hogy szűröd ki? Ilyenek a kérdezők is.
2022. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Lehet mások is így vannak, de én akkor mesélem a saját életemet, ha példaként szeretném elmesélni a történteket.

Van, amikor elmesélek egy dolgot és így jobban megérti a kérdező, hogy én a történtek megélésekor hogy láttam a dolgot, miért cselekedtem úgy, stb.


Arról se feledkezzünk meg, hogy a honlapon sok ember zárkózott a valóságban és magányos, itt mond ki mindent, amit élőben nem tud. Velem is ez a helyzet, szóval ez a másik indok, hogy regényeket írok.


A külföldi fórumokon is megtalálható ez, úgy, ahogy a nyelvtannácik is ott vannak meg azok akik kérés nélkül osztják a tanácsokat.

2022. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

1. Sok ember nem tudja magát a kérdést értelmezni, alacsony az IQ szintje.


2. Azok akik értik a kérdést, azok meg szét trollkodják az egészet.


3. Rengeteg a gyerek! pl... 13-18 hülye gyerekek, semmit nem tudnak az életről, a munkáról, vagy bármilyen fontosabb dologról, és ide jönnek szórakozni. ( pl.... Én ennyi idősen, nem is érdekelt az internet világa)


4. A gyakorikérdések.hu weboldal, üzemeltetőinek azt tanácsolom, hogy komolyabb szabályokat vezessenek be, mert így, ezt az oldalt, át lehetne nevezni a.... gyakorihülyékre.hu.. a közeljövőben.


5. Olyan témakőrhöz írnak az emberek, amire semmilyen rá látásuk nincsen.

2022. máj. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

"nem kizárt, hogy az oldal szerkesztői dobnak be 1-1 ilyen kérdést, tudva, hogy felpörgeti az oldalt."

Egyes válaszolókkal is ez lehet a helyzet! "Bértrollok", más oldalakon is vannak ilyenek.

2022. máj. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak itt, máshol is. Sajnos itthon rengeteg funkcionális analfabéta van, nem értik a kérdést.
2022. aug. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!