Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől karakteres egy arc...

Mitől karakteres egy arc illetve mitől egyedi valaki?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Gének + személyiség, gondolkodás és szokások
2022. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Én pl egyedi vagyok, akárhová megyek, mindenhol megnéznek, pedig nem vagyok gazdag, sőt, busszal járok, nem öltözködök márkás ruhákba, mégis irigyek rám az emberek, ebből is látszik, hogy mennyire nem számít a külső, hanem a kisugárzás, illetve az erős rezgés, amit kibocsát magából az ember tudatalatt.
2022. jún. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:

Nekem sokan mondják, hogy karakteres az arcom, nem vagyok egy szépség de felismerhető vagyok a jellegzetes arccsontjaim alapján és bizonyos részletekről pl. a szemem. Nálam karakteres arc az, akin vannak olyan jellegzetes vonások, ami alapján könnyen felismerhető pl. egy rajzról is.

Az egyediség meg szerintem csak kisebb környezetet nézve létezik, mint fogalom, mert teljesen egyedi kinézetű senki sem lehet. De ott is az határozza meg nálam, hogy mennyire felismerhető az ember az egyedinek vélt tulajdonságai alapján. Pl. engem könnyen kiszúrsz egy tömött villamoson de egy goth fesztiválon már nem.

2022. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!