Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt mire velem? Számomra...

Ezt mire velem? Számomra mindenképpen jó jel de mit fog ezután gondolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyetemen van egy srác akivel úgy lettünk joba, hogy közös baráti társaságunk volt, meg. A napokban voltam bulizni, és nagyon szégyenlem de borzasztoan berugtam, ha ez nem lett volna elég meg szívtam is (soha életembe nem szívtam meg, ezt se saját akaratombol csinaltam) igazából ha o nem talál meg meg több füvet belém tomkodnek és kitudja egyeltalan felebredek e reggel. Na most amikor megtalalt (vagyis igazabol a tetőn voltam, ez ilyen egyetemes házibuli volt, szóval sokat nem kellett keresnie) azonnal hívott egy taxit meg ki is vitt a friss levegőre, és mivel nem tudta hogy hol lakom ezért magához vitt fel. Nem eroszakoskodott, nem mozdult rám, sőt a kocsiba elaludtam és szerencsémre nem hanytam halisten szoval az a rész kimaradt hogy egyeltalan hogy hozott fel a legfelső emeletre. Másnap nem volt otthon már reggel és bár hagyott egy üzenetet messengeren hogy elment futni annyira de annyira rosszul voltam magamtól amit műveltem hogy osszeszedtem a cuccaimat és eljottem azonnal. Meg persze másnapos is voltam. Válaszoltam neki hogy megkoszonjem neki amit tett meg igazán kedves volt tőle. Nem mondom hogy nem jön be mert nem igaz, ugyanis egyetemen eleje óta oda vagyok érte de mivel akkor meg barátnője volt, és amúgy is tipik el van ájulva magától sracnak tartottam nyilvan nem kezdemenyeztem meg semmi. Viszont most meg felek hogy mit fog rólam gondolni ezek után? Beszéltünk azóta, mondta hogy koszonjem meg neki inkabb személyesen de olyan másnapos voltam hogy egész nap aludtam ezért ez elmaradt, azóta meg nem beszéltünk meg mást. Mit gondoltok, lenne esélyem vagy ez nagyon gáz? Egyébként en 20 éves lány vagyok o meg 21 éves fiú

2022. jún. 4. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy átestél a ló túloldalára.

Illetve azt is, hogy ilyen nem gyakran szokott előfordulni (már ha ez igaz).

Köszönd meg neki, hogy kisegitett. Esetleg elhívod egy fagyira vagy kávéra, hogy megháláld neki a tettét.


Abszolút nem gáz, még a legjobbakkal is megesik az ilyen dolog.

2022. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Hogy kerültél egyetemre ilyen fogalmazási készséggel?
2022. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Este volt es telorol irtam, fáradtan 😅 egyébként 430 ponttal😄
2022. jún. 5. 08:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!