Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyha megverem őket akkor...

Hogyha megverem őket akkor visszább fognak venni a szájalásból meg a gunyoroskodásból?

Figyelt kérdés

Van 2 testvérpár, akik állandóan gunyolódnak rajtam és egyébként meg a barátaimon is. Egy 16 és egy 19 éves srác. Meg szájalnak, hogy ők mennyivel jobbak, keményebbek, okosabbak nálunk. És a baráti társaságuk nagy része is ilyen. Velem legfőképp ez a 2 srác kötöszködik mindig. Van egy Facebook oldaluk ahol Questnek nevezik magukat. Ezt úgy értik, hogy ők jelentik mindenkinek a kihívást. A lényeg az, hogy ez a 2 srác mindkettő kihívott engem 1v1-re verekedni. Az egyik srác az az ex barátnőmnek a barátja. Akivel tavaly nyár közepén mentünk szét mert felvették az egyetemre meg betöltötte a 18-at. Ami csak szám és az ilyen emberek miatt kéne magasabb életkorra tenni a nagykorúságot. Mert ez csak azokra vonatkozik akik ennyi idősen valóban tudnak teljesen önállósodni. És még akkor sem változnak meg picikét sem és ezeknek hatására beképzelt, dirigálós lett. Elkezdett úgy viselkedni mint a szintén egyetemista legjobb barátnői akiket követett ebben a dologban sajnos. Már nyár elején elkezdett szekálni, hogy miért nem megyek el minden hétköznapra dolgozni. Mutassam meg azt, hogy vagyok valamire való. Pedig maszekolgatok már tavaly tél óta. És így tavaly és idén nyáron is olyan munkákat adtak nekem tanyán, hogy heti 2-3szor kellett dolgoznom pár órát. De egy ilyen munkanapért cserébe volt amikor 10-15 ezret is kaptam. Persze akkor bekellett űltettni vagy lekelett aratni egy egész hektárnyi főldet. Pl tavaly Augusztusban ezzel 70k-t kerestem. És az a pénz amit keresek ezzel kevés melóval bőven elég nekem. Bár ő is nem tudom mit dirigál mert ő is azóta is csak annyit dolgozik, hogy a Hellt reklámozza. És még annyi dolga sincs mint nekem. Utána Szeptemberben össze jött az idősebbik sráccal aki azóta rám van szállva. A testvérével és annak a barátnőjével, barátaikkal együtt. Egyébként az exem a két srác és onnan még 1-2 emberben van Szlovák vérvonal. Mivel a Szlovák határhoz közel van a megye ahol lakunk. És rám ír instán két random nagyszájú Szlovák srác, hogy Akos you are Hungary. És utána elküldenek Szlovákul meg Angolul melegebb éghajlatra. Amin mondjuk kiégtem. De ők is azzal jönnek mindig, hogy mi mekkora szar falusi senkik vagyunk. Meg stb. Mert kb fél órára lakunk a nagyvárostól ahol ők élnek. Meg, hogy ők milyen kemények, hogy eljutottak egyetemre. Majd jövőre ezt már nekem nem biztos, hogy felfogják annyira tudni hánytorgatni. Bár idén is csak 3,4 lett a tanulmányi átlagom.

Egyébként nem valami kemény gyerekek.

Én vagyok 172cm magas nagyjából 77kg. A testzsír százalékon 23-24% körül van. Fél évig gyúrtam + nem olyan gyakran ugyan de fizikai munkát is végzek mellette. Ami kicsit pluszban is meglátszik. Illetve 1 évig Kick Boxoltam is. Judoztam is 1,5 évet.

A fiatalabbik srác Shaolinozik 2 éve. Gyúrni is nagyjából ennyi ideje gyúr. Nagyjából 180cm és 70kg lehet. Az idősebbik nagyjából akkora mint én de legfeljebb 60-65kg. Viszont ő már 3 éve Muhay Thaiozik. Nagyjából olyan erős lehet mint én.

Fogok én is vinni egy havert aki szintén utálja őket. Ha esetleg többen jönnének rám. 197cm magas 100 kg-s, kigyúrt, 5 éve Diffindózo állat ez a barátom. Szerintem a két birkát 1v1-ben egyedül is elintézem. De ezek eléggé szánalmas tagok. Elvileg a lányok fogják videózni az esetet, tehát én nem ütök először ha már ők hívtak ki verekedni, kezdjék ők. Bár egyébként is azt akarják lencsevégre kapni, hogy megvernek. De nem fog sikerülni.

Azt tudni kell rólam, hogy én olyan településen élek ahol olyan vér van az emberekben, köztük bennem is, hogy az ilyen eseteket bizony rendbe rakjuk. Tehát tipikus Borsod megyei vér. Mivel a barnákkal is kellett már összetűzésbe keveredni elégszer és csak akkor szálltak le rólunk mikor már párszor kibasztuk őket. Ezek a tagok nem barnák ugyan, de szeretik a balhét. Viszont szerintem olyan kemény emberekkel még nem kerültek annyiszor össze tűzésbe mint én.

19/F



2022. jún. 6. 00:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%

Ebből a helyzetből csak akkor jössz ki jól, ha megtanulod őket ignorálni.

Ha hagyod, hogy mindenféle balhéba belerángassanak, akkor csak magadból csinálsz hülyét.

2022. jún. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Erre mit kellene mondani, ha borsodi vagy és még barna sem?

Legalább ne lennél ennyire buta 19 évesen! Dolgozz, tanulj, és szard le őket, és tiltsd le Instán. Ha nem akarsz megverve lenni, vagy börtönbe kerülni, pont ennyi a dolgod!

Teljesen érdektelenek, verekedni meg rohadtul nem menő, ha ki akarsz tűnni, akkor azt teljesítménnyel tedd, mondjuk kerülj be egy egyetemre, vagy keress 200 ezret havonta.

2022. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha ti verekedéssel szoktátok megoldani a dolgokat, akkor verekedjetek nyugodtan. Hiába mondanám nektek, hogy üljetek le megbeszélni - ahogy ti is hiába mondanátok nekünk, hogy mi meg verjük egymást laposra.

Nincs ezzel semmi baj, nem vagyunk egyformák. Sőt, tudom, hogy van, aki nem ért a szép szóból - de még a verésből sem.


A számok egyébként nem jelentenek semmit. Teljesen mindegy, hogy melyikőtök nyom fekve többet, vagy hogy ki hány éve melyik küzdősportot űzi - ha valakinek egy ütéssel eltöröd az ádámcsutkáját, vagy kinyomod a szemét, akkor annak gatya. Ettől még a 197cm magas 100kg-os kigyúrt haverod is ugyanúgy megfekszik, mint Khabib vagy Adesanya. A sebesség és a technika a lényeg, ezek ellen a súly, magasság, testzsírszázalék stb. szart se ér.


De ha vérbeli szájalós nyomoroncok, akkor mindegy, mennyire vered el őket. A legjobb, ha megalázod őket, de nagyon durván - pl. miután leverted, utána le is hugyozod őket, vagy ilyesmi. Az ilyeneknél lélekre nem tudsz hatni, de egóra igen.


A tippekért cserébe priviben várom a verekedős videó linkjét!


Üdv,

egy borsodi sorstárs.

2022. jún. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Törpilla álmodozik.

Persze, te fogod megverni őket, miközben még arról is kérdést jössz kiírni, hogy egyáltalán megtedd-e 😂😂

2022. jún. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#2 Látom te is ugyanolyan nyomorék vagy mint az exem te is ugyanolyan bután gondolkodol. Még egyszer leírom, hogy attól még, hogy nagykorú vagyok csak papíron.. Még bőven tini vagyok én és a kortársaim 98%-a is attól még, hogy sokan többet akarnak mutatni mint amik. Közben pedig pont, hogy hátráltatják magukat. Elérni max akkor fogok valamit ha diploma lesz a kezembe. Vagy egy ház. De akkor sem úgy fogok ki tűnni hogyha a fejemet játszom rá.

Szóval kettes abban biztos lehetsz, hogy te lehet, hogy vagy már 30 vagy még több éves, fent tartasz egy családot, van diplomád. De a szánalmas gondolkodásod miatt még igyis okosabb és értékesebb vagyok nálad. Ha ismernélek akkor téged is leütnélek a gecbe.


#3 Na igen kevés rá az esély, de sajnos benne van az is a pakilba, hogy úgy ütjük meg egymást de én nyilván vigyázok azért, hogy ne a torkát találjam el. És nekem van taktikám is még azon kívül is, hogy küzdősportoltam. Tehát ezért van ekkora önbizalmam. Lennének olyan emberek akikkel legszívesebben megcsinálnám azt amit írtál csak sajnos arra még így sem visz rá a lélek. Ők végülis csak provokatív, beszólogatok. De voltak már olyanok akik sokkal durvább dolgot csináltak velem. Na őket viszont tényleg lekellett volna hugyozni.

2022. jún. 6. 01:21
 6/16 anonim válasza:
38%
Ezen nem szabad gondolkozni,ha gondolkozol rajta hogy leussel valakit vagy neki menjel akkor nem fogsz neki menni.ennek zsigerbol kell jonnie vagy idegbol.Nem kell kihivni verekedni vagy barmi,ne foglalkozz vele mit irogatnak stb de ha 1x találkozol vele/veluk akkor pleknizz olyat rá a fejére hogy leszakad.
2022. jún. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

5-ös Ha az exed úgy gondolkodik, mint én, akkor legalább okosabb nálad!

Lehet ők is hátráltatják magukat, de neked nem kellene. Igen tini vagy, és egy 32 éves nőt nem ütnél le, mert ha szembe találkoznánk behúznád füled-farkad!

Azt kellene megérteni, hogy amire készülsz csak kevesebb lehetsz, pedig nem ez a célod, úgyhogy ne csináld.

2022. jún. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sorsukra hagyod őket, - aztán kedvükre verekedhetnek magukkal otthon, a tükör előtt. Ha nincs közönség, elmarad az előadás!
2022. jún. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Sok mindent elárul egyébként a te értelmi szintedről is, hogy belemész ilyen szinten gyerekes partikba! Ez nagyjából az a szint, amikor egy sikoltozó kisgyerek csapkodja magát a földhöz, hogy neki is "pijos ajtó" kell... Te tudod!
2022. jún. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

🤦‍♂️ Az pont elég, ha papíron nagy korú vagy ahhoz, hogy bilincsben vigyenek el a rendőr{k.

Ebből csak rosszul jöhetsz ki. Vagy megvernek, vagy te vered meg őket oszt ugyanannyit kapsz értük, mintha egy normális embert vernél meg.

Egyébként, jobb esetben 12 éves korukra kinövik a gyerekek ezt a fajta civakodást...

2022. jún. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!