Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Hogyan kezelitek...

Lányok. Hogyan kezelitek azokat a helyzeteket mikor más nő pl eladók flegmán kimosolyogva szolgálnak ki?

Figyelt kérdés

Nekem komolyan rosszul esnek az ilyenek. En vagyok a kedves mosolygos nyalis ha vmit kérek, mire ők végigmérnek szajat húznak flegmáznak meg ilyenek.


Neha ezeket tetézi az is ha velem van a barátom akkor meg vele külön kedvesek velem meg jofomrán bunkók.


Csak mert van egy hely ahova szeretnék menni gyrosert, mert ott a legjobb, de már tartok a kiszolgálotól. Az a tipus akivel ha egyutt dolgoznánk, engem tuti kiközösítene lefikazna. Helybol utál.


Az hogy szinte már nyájasan kedvesen csicskulva udvariasan "beszélgetek" mindenféle női kiszolgáloval, sz.rt se ér.



2022. jún. 9. 11:38
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Ja meg olyanokat csinálnak.pl nem kérek bele csípős szószt, direkt beleteszik mégis aztán jön a jaj bocsi.

Barátomnak már elore mondtam mikor kikertem csipomentesen hogy figyeld meg hogy csípősen fogja adni.

2022. jún. 9. 11:40
 2/31 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy nem kezelem, megértem, hogy utálja csinálni azt a munkát, és talán ezért flegma bunkó. Komolyan, volt pár rossz munkahelyem, úgyhogy totál megértem az ilyet.
2022. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer van ilyen akkor "nem veszem észre".

Ha rendszeres akkor szimplán nem megyek többet oda.

2022. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%
Leszarom egyszerűen.
2022. jún. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

Feltűnően nyugodt, és már-már zavarbaejtően közvetlen, és kedves leszek. Magamban meg röhögök, mert általában nem tudnak vele mit kezdeni, és zavarba jönnek. :D

A másik eset, amikor épp "jó kedvemben" talál, ha ő flegmázik, mert kérni, vagy rendelni merek tőle valamit, akkor kerek perec rákérdezek, hogy probléma-e, hogy idejöttem vásárolni. Ennél ugyanaz a reakció, zavarba jön. Na meg magyarázkodni kezd. Ha meg egyszerűen tajparaszt, és kicsit sem érzi magát kellemetlenül egyik szituban sem, akkor kérem a panaszkönyvet, üzletvezetőt, főnököt, és az írásos panasztól, illetve egy jó szar facebook, vagy google értékeléstől sem riadok vissza.

Nem érdekel, hogy utálja a munkáját, akkor menjen el máshova, de a személyes nyomorát ne vetítse ki másra!

2022. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok újra, most látom a "csípős" esetet. Erre is simán meg kell tudni mondani, hogy semmi gond, készíts egy másikat, mert nem így kértem. Ne hagyd magad. A kedvesség nem egyenlő azzal, hogy lábtörlő vagy! Ha ezért utál a nyomorult, akkor utál, mit számít?
2022. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%

Velem soha nem bunkózott női eladó. Gondolom szép vagy és azért utál sok nő, én nem vagyok szép, de ismerem a jelenséget, hogy a nők flegmáznak a náluk szebbekkel.

Engem csak pasiktól érnek ilyen lenézéses dolgok. Pl párommal vettünk valamit, de ő gyakorlatilag csak ott állt mellettem. Én kommunikáltam végig az eladóval, én fizettem ki a cuccot, erre a visszajárót a párom kezébe nyomta, mert ő a férfi :D

Vagy mikor nyaraláson megnéztünk egy régi malmot, csak mi voltunk, meg a pasi aki bemutatta. Kérdezek tőle valamit és a páromnak válaszol a kérdésemre, végig az ő szemébe néz :D

De mondjuk én ezeken is csak röhögni tudok, nem bánt a dolog, pedig lehet hogy kéne.

2022. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Nem a munkahelyével van baja, mert barátomnak érdekesmódon viszont hízelegnek. Már rá szoktam inkabb sózni hogy csak ő rendel nekem is, vendéglato egysegekben az italomat is ő keri ki, en meg szinte inkabb a barátom mögé allok mintha en ott se lennék, vagy teraszos helyen be se megyek a pulthoz pl.

Barátom szivesen vallalja mindig hogy beszel helyettem is. Sőt tetszik is neki ha en csak ceendben vagyok ilyenkor ő meg intez mindent.

De nem mindig vagyok vele.

2022. jún. 9. 11:51
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszi a sztorikat es tanácsokat is! Sokat jelent!
2022. jún. 9. 11:52
 10/31 A kérdező kommentje:
Lehet erzékenyebb vagyok de én nem tudom lesz.rni. uton vagyok a gyros-oshoz es szorongok..
2022. jún. 9. 11:53
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!