Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menő, ha 15 évesek azt magyará...

Menő, ha 15 évesek azt magyarázzák live-ban, hogy mennyire részegek voltak éjszaka?

Figyelt kérdés

Belefutottam egy live-ba, ahol két lány beszélt. Az volt a téma, hogy éjszaka annyit ittak, hogy az egyikük el is esett és panaszkodtak, hogy kifizették a 3500 Ft-os koncert belépőt, de bent se voltak, mert csak kint ittak és hánytak. Pedig úgy érezték, nem fognak "bebszni", mert későn ütött be. Aztán elmesélték kivel smároltak, majd lazán kimentek az udvarra és a további panaszkodásuk közben elkezdtek cigizni.

Ez így menő a neten? Kíváncsi vagyok hasonló korúak véleményére.



2022. jún. 12. 09:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Inkább gáz. Nem kicsit, nagyon. Az ilyeneknek a szülei is hasonlóan alja népség lehet és sajnos ezek szaporodnak, mert a normálisak inkább nem vállalnak gyereket, hogy ne tegyék ki ezeknek.
2022. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ők sem gondolják menőnek, csak olyan sztorit mesélnek, amivel lehet növelni a nézettséget. A szomorú, hogy erre van közönség is.
2022. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
73%

Hogy mit csináltak, hát mind voltunk gyerekek, átestünk ilyen dolgokon. Sőt, felnőttként is. Talán túlélik.


Ami a netet illeti, én ettől teljesen függetlenül (!) az internethasználatot vizsgához és korhatárhoz kötném. Meg egyébként a nagykorúság életkorát is fentebb emelném. De mindez csak magánvélemény, és nem kötelező egyetérteni vele.

2022. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
97%
Gusztustalan és nemcsak 15 évesektől
2022. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik ezt komolyan menőnek hiszik, nem találnak értelmes célokat maguknak és ezzel próbálnak nem szürkék maradni. Szomorú és szánalmas.

Az ő szintjükön, az ő társaságukban ezt nem tartják gáznak.

2022. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszkornak ez a szakasza a kulturálatlanabbaknál gyakran ilyen, azt hiszik, hogy mindent élőben ki kell tapasztalni.
2022. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
44%

Evben az életkorban ez még új, és azt hiszik ettől felnőttesek.


De szerintem kb mindenkinek volt/lesz egy-két olyan estéje amikor kicsit túllő a célon, rosszul lesz mert még nem ismeri a határait.


Vicces, hogy ez a generáció ezt már online is megosztja, de hidd el, előttünk az összes generáció kb ugyanezt csinálta, aztán tanult belőle.


Menőnek nem gondolom, kb bárki be tud bacni és ki tudja magát tiltatni helyekről.

2022. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
73%
Tehát, a helynek a szabályait teljesítették, mivel belépőt vettek, de mivel olyan állapotban voltak, így nem tudták kihasználni a papírhoz vonatkozó lehetőségeket. Nem baj, majd máskor…Amihez nem igazodik az ember, azt nem tudja értékelni.
2022. jún. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Én meg voltam döbbenve ezeken egyébként. Még mesélte is az egyik, hogy múltkor mikor náluk aludtak buli után, a barátjuk arca beleesett abba a tálba amibe hányt. Ezért mondta a csaj anyja, hogy többet nem lehetnek náluk mert szülőként nem akar bajba kerülni.


Őszintén mondom, örülök, hogy nem most vagyok ennyi idős. 27 vagyok. Mikor 15 voltam, akkor még a facebook is kezdetleges volt. De egyébként sem voltam ilyen. A bulik ellen nem vagyok. Menjen mindenki. Nem kell otthon ülnie egy fiatalnak. De hogy 15 évesen már ilyeneket művelnek...Nekem ez fura. Bár régen is volt ilyen biztos, de nem hiszem, hogy az internetre való az, hogy cigizés közben mesélik, mennyit hánytak.

2022. jún. 12. 09:51
 10/36 anonim ***** válasza:
80%

Én most vagyok 32, a fél osztályom ezt csinálta 15 évesen.


Volt napisz@r meg májszpész akkor is, az is tele volt ilyenekkel.


Sőt.


A rotten.comra emlékszik még valaki? Meg a fórumokon is mi volt, te atyaúristen. Ehhez képest a tiktok live ahol nem lehet bizonyos szavakat cenzúra nélkül kimondani eléggé babamedence.

2022. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!