Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek ha szerelmes...

Mit tehetek ha szerelmes vagyok egy kitalált személybe?

Figyelt kérdés
Mármint él, de csak egy színész. És abba vagyok szerelmes akit alakít. Szóval ..nem létezik.
2022. jún. 12. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Majd 12 éves kor után kinövöd nyugi
2022. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első, hiába nézed le a kérdezőt, egyáltalán nem gyerekes dolog, amit tapasztal. Nagyon sok felnőtt ember szerelmes kitalált személyekbe. Gyakorlatilag az is ez a kategória, amikor egy élő személybe szeretsz bele, akivel esetleg már beszéltél is, de alig ismered, nem tudsz róla semmit, csak kialakít róla egy kitalált képet az agyad. Idővel ezek elmúlnak, te csak annyit tehetsz, hogy elfogadod, hogy most egy darabig benned lesz ez az érzés és megpróbálsz ennek ellenére teljes életet élni.
2022. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Semmit. Olvassál, menj sétálni, íratkozz be egy tanfolyamra, tanulj meg főzni, bármi.
2022. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"egyáltalán nem gyerekes dolog, amit tapasztal. Nagyon sok felnőtt ember szerelmes kitalált személyekbe. Gyakorlatilag az is ez a kategória"

Csak azt ne mondd, hogy már erre is van betű az LMBTQWERTHGFDSERT-ben. :)))

2022. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Csak azt ne mondd, hogy már erre is van betű az LMBTQWERTHGFDSERT-ben. :)))"


Ez így önmagában pont hogy nem LMBT+. Ennek az ellenkezőjére van külön kifejezés, ha valaki csak mélyebb barátság kialakítása után képes vonzódást érezni. Belemehetnék részletesebben, de a kommented alapján valójában nem is érdekel téged a téma, csak provokációként említetted meg, szóval inkább nem pocsékolok rád több időt :)

2022. jún. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"inkább nem pocsékolok rád több időt :)"

Pedig most már tényleg kíváncsi lettem. :) Milyen betű az, aki "csak mélyebb barátság kialakítása után képes vonzódást érezni"?

2022. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kettesnek tökéletesen igaza van! Hálás vagyok, mert segítettél hogy megértsem magam! Élőben is megtörtént már ez velem. Nincs sok különbség, hisz mindkettőt az agy kreálja. Ennyi.
2022. jún. 12. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
#2: Azért az nem ugyanaz, hogy valaki olyan első benyomást tesz, mint, hogy látsz egy filmet...
2022. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!