Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem ad egyenes választ...

Miért nem ad egyenes választ valaki egy eldöntendő kérdésre?

Figyelt kérdés

Tehát amikor igen/nem a válasz. Helyette a kérdezőt vádolja meg azzal, hogy mit feltételez róla, és hogy ezzel meg is válaszolta a kérdést.

Holott nem mondott se konkret igent se konkrét nemet egy eldöntendő kérdésre.


2022. jún. 13. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Eszerint valami számon kérés volt. Féltékenység.

Miért nem ad egyenes választ. Két eset lehetséges.

a) Mert valóban megcsalt.

b) Mert valóban felháborítónak tartja, hogy ennyire nem bízol meg benne.


Kérdezd meg tőle, hogy örülne-e, ha szombaton palacsintát sütnél neki. Erre minden bizonnyal egyenes választ fog mondani. :-)

2022. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem féltékenység volt! Egy egxsterű eldöntendő kérdést kérdeztem.
2022. jún. 13. 11:31
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb olyan hogy szereted-e a vadast? Semmi féltékenyseg semmi nem volt benne. Egyszerű hetköznapi kérdés volt.
2022. jún. 13. 11:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi a valódi problma a célszeméllyel...???


Minden hasonló kérdésnél azt válaszolja, hogy mit feltételezel róla?

2022. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kb igen! Titokzatoskodik, port hint, semmire nem válaszol egyenesen! Találd ki hogy mire is gondol! Ha nem az amire gondol, hibás vagy. Ha eltalálod, akkor is az vagy mert megkérdeztél vmit.
2022. jún. 13. 11:39
 6/10 anonim ***** válasza:

Élettársad? Barátod?


Nárcisztikus?

2022. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem hamar tele lenne a hócipőm egy ilyen alakkal. Én mindig szeretem tudni, kivel hányadán állok. Egy párkapcsolatban szeretek mindent megbeszélni. Ahol már kérdezni sem lehet, mert akkor én vagyok a hibás, az nagyon nem lenne ínyemre. Előbb-utóbb biztos elegem lenne belőle és szakítanék.
2022. jún. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hirtelen azt hittem, hogy politikai témában vagyok, mert ott gyakori az ilyen! :D Ha onnan indulok ki, akkor titkolni valója van vagy fél vagy mismásolt!
2022. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, ha leírnád, hogy kitől és mit kérdeztél! Pl. barátodtól megkérdezni, hogy homoszexuális-e az egész más érzéseket vált ki, mint élettárstól, hogy veszünk új mosógépet? Viszont mindkettőnél tovább gondolja az ember, hogy miért kérdezi, hogyan reagáljak..
2022. jún. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pl a szereted a vadast? kérdésre én sem tudnék igennel, vagy nemmel válaszolni, mert minimum 4 féle képpen készített vadast ettem már, amit otthon szoktunk csinálni, azt nagyon szeretem, a többi meg nem annyira ízlett, volt olyan is, ami kifejezetten nem ízlett.
2022. jún. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!