Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek teljesen más ember?

Hogy legyek teljesen más ember?

Figyelt kérdés
Szeretnék más ember lenni mert a mostani énemet nagyon utálom. Sokszor elképzelem milyen lenne az ideális új énem de odáig nem jutok el, hogy át is alakuljak. Külsőleg és belsőleg is szeretnék egy új ideált. Külsőleg úgy értem, hogy teljesen máshogy öltözködnék mint eddig, kényelmesen és egyszerűen; egy ideje nézek ilyen outfiteket és a mostaninál sokkal jobb, más hajam lenne mert a mostanit nem szeretem és sokat dobna rajtam, kiegyensúlyozottabban járnék, beszélnék, gondolkodnék, másokkal sokkal megértőbb lennék, nem menekülnék emberek elől, nem panaszkodnék mindenen. Belsőleg igyekeznék mindenhova pontosan érkezni, sosem késni vagy elszalasztani valamit egyszer sem, nem lennék zavaros, zavaros gondolatok, mindent betartok amit ígérek pl.felhívok valakit amikor kell, barátot elhívni étterembe stb...amiket eddig csak felvázoltam de lustaságom miatt nem tartottam be és emiatt szarul érzem magam utána. Sőt lustaságom az oka hogy ennyire megváltoztam rossz irányba és nem tudok jobb lenni. Hogy küzdjek ellene illetve, hogy alakuljak át ha egyszerre nem is megy minden? pl.most egy kis ideje pénzhiány miatt (hamarosan megoldódna) nem tudok új ruhákat venni így kevés cuccom van és emiatt rosszul érzem magam hogy kényelmetlen ruhákban vagyok, meg a legtöbb dolgohoz pénz kell és addig csak álmodozok ezekről de közben am nem kerül pénzbe azokat megtudnám változtatni de nem megy. Korábbi énemet szeretném visszakapni de egy jobb változatban és a mostanit elfelejteni. Lehetséges lenne egy ilyen "glow up" aminek nevezni szokták? Egy idealizált énemet szeretném valóságba hozni és jobb lenne minden.

2022. jún. 19. 04:20
 1/3 anonim ***** válasza:
hajrá
2022. jún. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos túl sok "valóság" van a mindennapi életben, ami nehézzé teszi az ideál megvalósítását.
2022. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ember nem tud kibújni a saját bőréből. De ha van olyan barátod, aki segít a külső átalakításban, az fél siker, belülről meg megoldod te, ha megy, de az első mondatom is igaz.
2022. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!