Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hosszú évek óta most ittam...

Hosszú évek óta most ittam először kicsit többet. Miért rossz kedvem lett tőle, és szorongás depresszió tört rám?

Figyelt kérdés

A hétvégén voltam egy buliban, ahol sok év óta most ittam kicsit többet. De a többiekkel szemben akiknek jó kedve lett, nekem csak a szorongás, rossz gondolatok jutottak.

Tehát nem vidámság, hanem mélabú jött rám.

Nem értem miért.

A társaság nem volt rossz, de nem a leginkább kedvemre való ez igaz.

Sok mostanában a stresszforrás az életemben, aggódom bizonyos dolgok miatt hónapok óta.

Tehát mintha nem tudnék kiengedni....az alkoholtól csak rossz kedvem lett, és azt éreztem nem is vagyok a társaságba, sőt a buliba se való.



2022. jún. 20. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

🍏

“…de nem a leginkább kedvemre való ez igaz.

Sok mostanában a stresszforrás az életemben, aggódom bizonyos dolgok miatt hónapok óta.”


Felszínre hozta, felerősítette a tüneteid.

2022. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholból keletkező mérgező acetaldehid nálad így hat.
2022. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:

Az alkohol eltompítja az agyat, ezért emocionálisabb, érzékenyebb leszel tőle és érzelem vezéreltebb.

Ha szórakozni indulsz jó kedvűen és arra iszol rá akkor az alkohol hatására az agyalás helyett szórakozni fogsz.

Ha nem vagy jó passzban, akkor a szorongásaidat, bánatodat erősíti fel.

Az alkohol nem csinál jókedvet, csak lejjebb kapcsolja az agy analitikus/logikus részét.

A meglévő félelmeidet kellene lerendezni magadban, akár meditációval, akár a problémáid megoldásával. Ha szembe nézel velük, elmúlnak.

2022. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!