Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Randy-nek a nevem Earlból...

Randy-nek a nevem Earlból mennyi lehet az IQ-ja?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyi mint csillag patriknak!
2022. jún. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

🍏

Egyik kedvenc sorozatom. :)


Melyik teszt szerint?

Randy-nek az egyik részben volt egy olyan kijelentése, hogy:

“Melyik a jobb, és melyik a bal zokni?”


Ez a kérdése, magas intelligenciára vall. Mert képes volt szokatlan módon, elgondolkodtatóan megközelíteni az adott helyzetet.


Amúgy a többi (többségében) helyzetben, a viselkedése alapján 80 körüli eredményre tippelnék.

2022. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.. Nem ismerem őt


2… Forrest Gumpnak 75, és nekem ő intelligensebbnek tűnt, mint Randy.

2022. jún. 21. 18:05
 4/11 A kérdező kommentje:

1… Megvan már hülye vagyok :D. Nem gondolkodtam előre


2… És is imádom a sorozatot, kár, hogy elkaszálták.

2022. jún. 21. 18:06
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

🍏

Kedves kérdező!

Szerintem Randy-nek magasabb.


Volt egy olyan eset is az egyik részben, mikor kiürült a város és betörtek bevásárlóközpontba és a nagy veszekedés közepette Randy talált megoldást a problémára. Letéphető jegy (sorrend).


Én azt tapasztaltam Randy-nél, hogy inkább volt szórakozott, de mikor helyzet volt, képes volt gondolkodni.

Lásd az amerikai focis részt is, mikor eladta a meccset, hogy Earl kocsiját visszaszerezzék, de erről Earl nem tudott.

2022. jún. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van #🍏
2022. jún. 21. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Randy IQ-ja nem feltétlenül alacsonyabb az átlagnál, lévén le tudott önerőből érettségizni (mielőtt Earl börtönbe került) és a kitöltött feladatsor nem könnyített volt. Inkább szórakozott (és természetesen infantilis), amit bizonyít, hogy elfelejt munkába menni, nem néz körül mielőtt lelép az úttestre. A figyelemzavaron hezitálok, először azt írtam volna, hogy ebben szenved, de szerintem nem, hiszen a sorozatot nézve nem látszik, hogy gondot okozna neki egy feladatra koncentrálni, egy beszélgetést felidézni, egy utasítást megjegyezni.
2022. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vegyük például János herceget. [link]


Nála 6 éves korában állapították meg az átlagon aluli IQ szintet. Nos, a halála előtti időszakban már nem is tanult, hiszen nem tudott koncentrálni, egy helyben megmaradni és figyelni, nem tudta megjegyezni a tananyagot. Randy ettől az állapottól távol áll.

2022. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elég tanulságos amikor az apja elmondja hogy nem reagál a fényre csecsemőként.
2022. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Autista nem lehet?
2022. jún. 21. 20:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!