Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha Adolf Hitler vagy a hozzá...

Kizcar kérdése:

Ha Adolf Hitler vagy a hozzá hasonlók még élnének manapság; megölnéd ha nem lenne következménye?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ma már lehetetlen, hogy életben legyen, de ha mégis.

Nem lenne semmi következménye. Semmi büntetőeljárás.

Egy szobában vagy Adolf Hitlerrel. Ott a pisztoly, puska, kés - vagy amit el tudsz képzelni- a kezedben.

Használnád? Lemészárolnád őt.

Talán kicsit nehéz kérdés. Én sem tudom hirtelen.

Szerintem véget vetnék az életének életüknek.



2022. jún. 25. 15:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kikerülitek a kérdést. Hogy döntenétek? Halál vagy élet?
2022. jún. 25. 18:47
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Élet, egyértelmű.
2022. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%
Értelmetlen elméleti kérdés. De a lényeg hogy, semmilyen körülmények között sem akarnék senkit sem megölni. Nincs semmi ingerenciám gyilkolni, és nem is az én dolgom lenne Hitlerrel foglalkozni. A gyilkolás csak közvetlen önvédelem esetén elfogadható.
2022. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg leginkább azért nem kéne kinyirni, mert az aljas képmutatás lenne, mert nem egyedül Ő a felelős. Hanem azok a milliók is, akik gyávaságból, ostobaságból, vagy kifejezetten élvezetből gyilkolásztak. Hitler megölése olyan lenne mintha felmentenénk az aljas gyilkos csőcseléket akik a tömeggyilkoságokat végrehajtották. Szóval miért pont Hitlert kéne kinyirni a sok elmebeteg gyilkos közül ? Mindenkit felelőségre kéne vonni, vagy senkit se.
2022. jún. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tenném meg, ő elég vért ontott, akkor győzöl felette, ha te nem hasonulsz meg vele, tehát nem vérezed úgymond össze magad azzal, hogy kioltasz egy emberéletet, ezáltal te is gyilkossá válsz, ha kiderül, ha nem.
2022. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

12, 13, 14, 15

Nektek külön köszönöm a világos választ.

A többieknek is, csak ti nem olyan választ adtatok amire kíváncsi voltam.

2022. júl. 8. 18:12
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Pol potot mindenképp,nála nagyobb retkedéket nehezen tudok elképzelni,de az észak koreai bármelyik kimet is. Hitler azért nem csak rosszat tett,felemelte a népét,bár tény h nem volt egy szent,ne értsetek félre,nem szimpatizálok dolfi bá módszereivel sem,de az itt említettek sokkal rosszabbak voltak szerintem.
2022. okt. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
15. voltam, inkább a sittre tenném, kapna pár pofont minden reggel, és kész. Látogatni pedig tilos lenne. Az szerintem sokkal nagyobb kín, mint a gyors halál, az egy sec alatti gyilkolás.
2022. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!