Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magatokra vállalnátok-e soha...

Magatokra vállalnátok-e soha el nem követett bűnöket, szemenszedett hazugságokat ha ezzel menekültök a kínhaláltól? A haláltól semmiképp nem menekültök, de a máglyától igen-csak hazudni kell hozzá

Figyelt kérdés

Na ki hogy dönt?


Koncepciós per. A bíróság soha el nem követett semmivel nem bizonyított bűnökkel vádol, nonszensz képtelen hazugságokkal (pl rontást küldtetek a város elöljárójára, ördögökkel paráználkodtatok)

A bíróság mindent bizonyítottnak lát, az ítélet halál.


De!

Ha magatokra vállaljátok a bűnöket és elismeritek a képtelen hazugságokat jutalmatok a tiszta halál lesz (lefejezés)


Ha nem, ha tagadtok, az ítélet akkor is halál, de akkor megátalkodott bűnösként élve elégetés = máglya.


Na hogy döntötök? A vagy B?


(ja és történelmi tény: nem kevesen voltak akik a B-t választották...)


2022. jún. 26. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a lefejezést választanám és magamra vállalnám a bűnöket. Valószínűleg nemesebb cselekedet lenne kiállni az elveim mellett és máglyán meghalni, ha már úgy sem menekülhetek, de nekem szerintem nem menne, és próbálnám akkor már minimalizálni a szenvedést.
2022. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés? Elismernék e olyan dolgokat, amiket nem tettem meg, csak a könnyebb halál érdekében? Persze! Mint az emberek 90%-a. Senki nem akar halálra égni.
2022. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Általában megelőzte egy-két nap kínzás....szóval igen, ha senkinek nem ártanék vele, nem "mártanék" be vele senkit, akkor igen szerintem.
2022. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább magamra vállalnám. Ha már meghalnék, legyen könnyű halál.
2022. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A könnyű halál nem lehetne valami begyógyszerezés vagy valami?😅 Utánna levághatják a fejem ha nekik úgy esik jól.🤷‍♂️

Én tuti megpróbálnék alkudozni...

2022. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most lehet elsőre azt mondanám, hogy bevállalnám a máglyát, a méltóságom megőrzéséért. De aztán lehet, hogy ha valóban ilyen helyzetbe kerülnék, akkor inkább a könnyű halált választanám.
2022. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan, hogy mielőtt bíróság elé kerül az ügy, alaposan megkínozták ezeket az embereket?


És nem, nem vállalnék magamra semmit. A máglya pedig... szr, de a megelőző tortúra sokkal rosszabb.

2022. jún. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"És nem, nem vállalnék magamra semmit."


Már az "előkészítés" során MINDENT magadra vállalnál még azt is hogy hat anyád volt, ebből kettő az apád. Bármit. Ha tüzes fogókkal tépkedik a húsod, akkor bármit csak szabadulj. persze szabadulni úgyse szabadulsz legfeljebb ideiglenes.

2022. jún. 29. 08:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!