Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem esik rosszul mikor...

Csak nekem esik rosszul mikor egy ember úgy válaszol valami olyanra, ami veled kapcsolatos hogy "oké, úgy sincs jobb dolgom"?

Figyelt kérdés
ez nem teljesen egy kérdés, csak épp ki kellett adni magamból, remélem valaki tud azonosulni
2022. jún. 26. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Megértem, hogy nem esik jól, de ne gondold túl. Van, akinek ez a szavajárása.
2022. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Van aki így fejezi ki magát. Veheted úgy is a jobb dolgot, hogy jelenleg nincs halaszthatatlan dolga. Ez kb olyan mint a Felőlem/Tőlem reakció. Ez is lehet sértő, hiszen jelentheti azt is, hogy tök mindegy, de lehet valakinek ez csak annyit jelent, hogy persze.
2022. jún. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt amúgy viccesnek szánják. Régebben én is használtam hasonló kifejezéseket, de leszoktam róla.
2022. jún. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A válaszoló ezzel sajnos azt fejezi ki, hogy hetedrangú vagy a számára, tehát csak akkor foglalkozik veled, ha tényleg nincs más dolga. Utolsó vagy a fontossági sorrendjében. Nekem is volt olyan ismerősöm, aki igy kezelt, ezért megszakítottam vele a kapcsolatot.
2022. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!