Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől függ, hogy szeretnek-e?

Mitől függ, hogy szeretnek-e?

Figyelt kérdés
Mindig próbálok mindenkire odafigyelni, ha valaki elmondja valamilyen problémáját mindig nagy együtérzéssel és figyelemmel végig hallgatok. Mindenkivel probálok a lehető legkedvesebb lenni. Mindig figyelek arra, hogy senki ne érzezze magát kiközősítettnek pl. ha valakikkel sétálok a járdán és a járda összeszükül akkor én önként hátra megyek, hogy tudjunk elférni, mert nem akarom azt, hogy valaki más menjen hátra és, hogy úgy érezze, hogy nem figyelünk rá. Ha valaki elmond nekem valami olyan dolgot amit nem szeretne ha mások tudnának sose mondom el senkinek.Viszont a kinézetem nem valami elbűvölő, ugyanis a korosztályomhoz képest legalább 3-4 évvel kisebbnek nézek ki. Az emberek nem utálnak, de nem is hinném, hogy van olyan aki úgy igazán szeretne. Van egy ismerősöm aki le se tudnám tagadni mennyire gyönyőrű. De kb. egésznap panaszkodik és nagyon sokat kritizál egy pár embert és a végén még azt mondja, hogy ő az akit kritizálnak és nem ő kritizál másokat. Volt egy olyan 2-szer-3szor is, hogy olyan bunkó dolgot mondott, hogy azt hittem, hogy rosszul hallok, és most is azt hiszem, hogy csak rosszul emlékszem, hogy ezeket a dolgokat mondta.Mindig mindenhova követi pár barátja és mégis kiközősítve érzi magát és valamiért a körülötte lévő emberek úgy látják, hogy tényleg ő az aki kivan közősítve. Nem tudom lehet én látom rosszul a dolgokat, mivel kb 1 emberen kivűl senki nem látja úgy ezeket ahogy én. De az a lényeg, hogy ezért a lányért tényleg mindenki oda van és a barátja akar lenni. Szépen kérlek valaki nem tudna bárhogyan segíteni, úgy szeretném ha valaki néha gondolna rám , vagy esetleg lenne egyetlen egy ember aki a barátom lenne és őszintén szeretne.

2022. jún. 27. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt igy a neten keresztul lehetetlen megmondani
2022. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!