Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan ered a megérzés,...

Honnan ered a megérzés, honnan tudjuk, hogy biztosra lehet rá számítani (csak hiteles képet szeretnék tudni erről)?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A megérzés nem más mint tudat alatti által feldolgozott impulzusok, információk a világból.


Ezt idővel meg lehet tanulni, hogy tudatosan lásd ezen dolgokat.

2022. júl. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A megérzés belülről jön. Egyszerűen csak van. Olyan mint egy hatodik érzék. Nem egy konkrét dolog mint a hallás és a tapintás és nem is úgy kell rá gondolni mint a jövőbelátás, ennél sokkal egyszerűbb. Én úgy gondolom hogy gyakorlatilag a tapasztalatok megtanitanak arra hogy óvatos legyél és a tudatalattid jelez. Előszőr kb 8 éves lehettem mikor konkrétan emlékszek hogy éreztem. Biztos voltam benne hogy rossz fog történni egy adott dologgal kapcsolatban és el is kerültem a bajt. Persze volt olyan is hogy nem hallgattam rá.

Hogyha már van tapasztalatod is akkor valamennyire ki lehet ismerni az embereket és tudatosabb lenni. Én azt szoktam mondani hogy a tettei sok mindent elárulnak magáról az emberről és az erzéseiről. Mert lehet szépeket mondani de közben az ellenkezőjét csinálni.

2022. júl. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tudat alatti hogyan jelezz, vagy milyen érzést kell elképzelni amikor az be kapcsol és jelez nekünk?
2022. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!