Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átveszem másnak a személyisége...

Átveszem másnak a személyiséget (?)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy vajon mitől lehet hogy át veszem másnak a személyiséget? Ezt úgy értve hogy pl vagyok egy kis társaságban , és valaki személyiséget át veszem, úgy értve hogy pl a beszed stílusát. Majd a velük töltött idő után még kb fel -1 óráig úgy beszélek / viselkedek mint az adott személy, majd hirtelen el múlik ez.
2022. júl. 4. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönhatásnak hívják, az emberek felcsipegetnek, átvesznek egymástól jó és rossz dolgokat is.
2022. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Az agyad valamire azt gondolja az tetszik neki, így felveszi. Ami nem azt pedig nem. Lehet úgy érzed nem tetszik, de közben mégis így könnyen azonosúlsz vele. Nem rossz amúgy ez a kaméleon életmód. Jó ha tudsz mindenkihez alkalmaszkodni.
2022. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat!
2022. júl. 4. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok, de odafigyelek rá
2022. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!