Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én fáradtam bele a...

Csak én fáradtam bele a munkába meg az életbe?

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Jelen! 23l
2022. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagy számok törvénye alapján biztosan nem csak te.
2022. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nem vagy ezzel egyedül én is itt vagyok!
2022. júl. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Én is, pedig azt hittem még fiatal vagyok hozzá.

A második munkahelyem majdnem tökéletes volt, imádtam ott dolgozni, de elég messze volt és elfáradtam a napi 90 km vezetésbe. Gondoltam van egy megyeszékhely 10 kmre tőlem hát szerencsét próbálok, sikerült felvettek, de már nem élveztem a munkám, se a társaságot, a vezetőkről ne is beszéljünk. Majd próbálkoztam újra és újra. Ott tartok 8 év után, hogy belefáradtam az egészbe, pedig rengeteget kell mét dolgoznom.

Szerettem volna visszamenni az első munkahelyemre, de hiába jelentkezem, nem vesznek vissza, azóta ott is sok minden megváltozott, a cég is megszünt, jogutódlással összeolvadt egy másik céggel. Lehet nem is lenne már ott jó.

Nem tudom honnan kellene motivációt gyűjteni.

2022. júl. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Jelen.🙋
2022. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Mégis mibe fáradtatok bele? Főleg 23 évesen?
2022. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Több milliárd ember olyan munkát csinál amit utál. Az őseinknek köszönhetjűk, ahellyett hogy űltek volna a seggűkön, ők mit csináltak? Vándoroltak, vadakra vadásztak, harcoltak az életben maradásért, csak azért mert éhesek voltak, inkább falták volba fel egymást mind, és most nem léteznénk
2022. júl. 5. 00:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!