Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A közeli halott rokonok...

A közeli halott rokonok születésnapjáról meg szoktatok emlékezni? Pl. hogy aznap kimentek a temetőbe, visztek koszorút stb.

Figyelt kérdés
2022. júl. 4. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak a nagyon közeliek esetében (testvér, szülő, házastárs, kinek kije volt az illető).
2022. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2022. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi otthon gyújtunk gyertyát és úgy emlékezünk. A temetőbe akkor nem megyünk, mert több száz kilóméterre nyugszanak.
2022. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
szerintem ezt inkább azok csinálják akiknek lelkiismeret furdalásuk van hogy amikor még élt az illető akkor nem úgy bántak vele/nem voltak olyan viszonyban ahogy kellett volna. Persze ha valakinek a gyermeke távozott el az más de általánosságban ez a véleményem a dologról
2022. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2022. júl. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen is, meg nem is.

Nem megyek ki a temetőbe, sajnos túl messze van. Otthon szoktam meggyújtani egy gyertyát, egy kicsit rájuk emlékezni, ha ilyen évforduló van. (Halottak napján sosem megyek ki, de a születésnapjukon "felköszöntöm" őket azzal, hogy megvendégelek egy hajléktalant a tiszteletükre (arra neveltek, hogy segítsem az elesetteket), aztán gyújtok egy gyertyát, és felidézem az emléküket. A temetőben is ezt csinálják az emberek, szerintem ez így rendben van.

2022. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!