Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tapasztalom azt hogy...

Csak én tapasztalom azt hogy nagyon sok a 180 cm+ magas nő?

Figyelt kérdés
Én néhány centivel vagyok 180 felett, és nagyon sok olyan nőt látok aki vagy egymagas velem, vagy magasabb. Kb az 50% ebbe a kategóriába sorolható. Leginkább akkor tapasztalom ezt ha egy nagyobb bevásárlóközpontba vagyok ahol sok nő van egyidőben.

2022. júl. 7. 11:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azon a környéken egy magas nőkre specializálódott ruhabolt? :-D Lehet, hogy azért vannak feltűnően többen arrafelé. Én nem tapasztalom semerre, hogy olyan sokan lennének.
2022. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsére elég sok van.
2022. júl. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Elég érdekes meglátásaid vannak...

Ma rengeteg 180 feletti pasi van a fiatalok között, szóval kötve hiszem, hogy a TÖBBSÉG alacsonyabb lenne nálad.

Ellenben a nők között kirívó egy 180 cm-es, nemhogy magasabb. A magyar nők kb 160-170 közé esnek, ami fél-egy fejjel kisebb kéne, hogy legyen, mint te. De még egy magasnak számító 175 körülinél is érzékelned kéne, hogy alacsonyabb, már persze amennyiben nem tűsarkút visel.

Bocs, de szerintem te felülbecsülöd a magasságodat jó pár centivel és van benned némi kisebbségi komplexus. Ismerek ilyen férfit, meg van győződve róla, hogy ő 180 cm, ehhez képest mikor odaáll a 178 centis kolléganőm mellé (aki mindig lapos cipőben jár), egyértelműen látszik, hogy 2-3 centivel alacsonyabb nála, hiába pipiskedik. Itt is volt amúgy egy csaj egy időben, aki a kemény 153 centijével bizonygatta, hogy márpedig az ő magassága átlagos, mert szinte mindenki ugyanakkora, mint ő vagy még kisebb is.

2022. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én 180 felett, vagyok és ez még orvosi vizsgán lett mérve tizenéves koromban, többször is. Biztos lehetsz benne hogy 180 felett vagyok, nem én képzelem be magamnak.
2022. júl. 10. 11:44
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Lolol milyen sztorik vannak. :D Én 163 centis nőként igencsak azt tapasztalom, hogy a 175 centi magas lányok már kirívóan magasak, és a magas lányok is 170-175 centi közöttiek. A többség 170 alatti,az európai átlag 165 centiméter, de ez USA-ban is ilyesmi. 165 centi alatt minden nő Minion (ez egy meme volt). XD
2022. júl. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!