Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nagyon cukik a...

Csak szerintem nagyon cukik a mongolid babák/kisgyerekek?

Figyelt kérdés
Belgiumban élek, és mindig rácsoldálkozom a kínai/koreai/japán babákra és gyerekekre. Szerintem nagyon cukik, sőt szebbek, mint a fehérek! Kisfiúk és kislányok egyaránt! Főleg a szemük gyönyörű. Főleg mikor a babák alszanak, akkor még szebbek. Csak szerintem van ez így? Én itt szerencsére sokat látok, Magyarországon gondolom nem gyakori.

2022. júl. 10. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Minden kisgyerek cuki, ha egészséges és tiszta.
2022. júl. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Ízlések és pofonok, én cukibbnak tartom az európai gyerekeket.
2022. júl. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Semmi cukit nem látok bennük. Eleve a gyerekeket nem találom cukinak, de az ázsiaiakat végképp.

(A kérdésre válaszoltam, a véleményem pedig akkor is ez, ha lepontoztok. Peace.)

2022. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Számomra semmilyen baba és kisgyerek nem cuki.
2022. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Teljesen egyetértek veled, azzal a különbséggel, hogy én inkább az ázsiai felnőtt nőket preferálom. Főleg a kínaiakat. Amikor mosolyognak és csak egy ferde csík a szemük, akkor a legédesebbek.
2022. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Cukik a babàk, de inkább csak képről nézegetem őket, mert a bömbölésüket utálom.
2022. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Down-kór azaz mongoloid idióta szó jut eszembe róluk, a külső antropológiai jegyek hasonlósága miatt.


[link]


A Down-szindróma nevét John Langdon Down angol orvos után kapta, aki 1866-ban elsőként írta le klinikailag a tünetegyüttest. Langdon egyes külső antropológiai megjelenésből eredő hasonlóságok alapján (a „mandulavágású” szemforma, belső szemzugban megjelenő úgynevezett mongolredő, lapos széles orrnyereg és rövid orr, valamint a lapos arc és arccsont, fogsor, fogak alakja és formája, lapos tarkó, a test méretéhez képest rövidebb végtagok) helytelenül úgy gondolta, a betegség lényege a mongoloid nagyrasszra való visszaütés.

2022. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!