Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltál eddig a nyáron?

Mit csináltál eddig a nyáron?

Figyelt kérdés
Mi a korod és nemed?

2022. júl. 18. 03:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Dolgoztam, nyaraltam néhány rövidet, most pedig egy hónapra elvonultam a világ másik felére dolgozni és pihenni.


33F

2022. júl. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Kicsit részletesebben is ki fejthetnéd, merre voltál?

Miket csináltál?

Most merre vagy?

De csak akkor ha szeretnéd.

2022. júl. 18. 03:44
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Dolgoztam mint mindig :) volt 4 nap Balaton barátokkal júniusban egyik barát családi nyaralójában :) de annyira nem

Volt elvezet mert a spórolás része volt hogy főzünk , de a társaságból csak én tudok főzni :D szóval minden nap főztem, azért segítettek az előkészületekben. Plusz éltem a balszerencsevel úgyhogy életemben először úgy elvágtam a lábam a Balatonban , hogy elsősegely lett a vége. 3 hete volt de van nyoma :D illetve most megyünk a matraba szinten családi kedvezménnyel, de év közben meg dolgoztunk érte. Azon felül munkahelyi egyre több feladat, stressz, majd meg reménykedem az augusztusi újabb Balatonban, reméljük , elvileg terv, de ennyi kell is :)) amíg van benzin és összefogás, menni fog:)

2022. júl. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%

Gyeden vagyok a kisfiammal

Családdal voltunk Balatonlellén 4 napot, aztán Ausztriában 2 hetet (ott él anyukám)

Kirándultunk, ettünk , ittunk, strandoltunk

Most Miskolcon vagyunk 1 hetet

Kirándulunk, strandolunk, pénteken megyek bulizni a barátnőimmel

Aztán megyünk megint 2 hétre Ausztriába

Köztes időben otthon vagyunk (Pest mellett)

Nevelem a fiam, dolgozik a párom

Esténként edzeni járok vagy hétvégente az ottani barátnőkkel kikapcsolódni

29/N

2022. júl. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
59%
Lediplomáztam harmadjára, ez volt júni közepén. Meglátogattuk a tőlünk messze élő nagyimat, meghívtuk hozzánk a férjem tesóját. 2x strandoltunk. Ma megyünk görögbe.
2022. júl. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Dolgoztam és dolgozni fogok egész nyáron. A szabimat novemberben veszem ki és akkor fogok utazni is. Hacsak nem szól közbe a korona 😢 40/N
2022. júl. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
35%
4est jol kitartja a palija h ilyen luxuselete van. Sz*rt se csinal es 2 hetente nyaralni jar.
2022. júl. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

7es, neked savanyú a szőlő...

Egyébként is ilyen kevés infó alapján ítélkezni elég gáz...



Én táppénzen vagyok, mert veszélyeztetett terhes vagyok, mondjuk 2 hónap után már idegesített, hogy nem tudok mit kezdeni, de ez van, nyaralni így amúgy sem mennék, a melegtől rosszul is vagyok amúgy is...


29/n

2022. júl. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
dolgoztam, sportoltam, napoztam, kerti munkáztam, főztem, mostam
2022. júl. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Záróvizsgáztam és dolgoztam, munkámból kirúgtak július elején azóta csak szenvedek
2022. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!