Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le egy embert...

Miért néznek le egy embert aki egy xy kategóriába besorolható?

Figyelt kérdés

Mondjuk ez a besorolás dolog is csak azért van mert nem értem az embereket de kategorizálnak és úgy néznek le másokat.Én például sajnos mama hoteles kategóriában vagyok,de nem azért mert ez az életcélom de beragadtam az életbe,nem vagyok lusta mint ahogy a kategorizálásban írják de mondjuk maximalista vagyok magam felé ha valamibe bele kezdek abból a maximumot próbálom kihozni ha néha nem megy akkor bántom magam szarnak érzem magam.Mondjuk ezzel a mama hotel kategóriával is szar embernek érzem magam félek másoktól meg a véleményüktől közben szégyellem is magam de olyan tehetetlenség érzetet érzek folyton és szorongást.

Félek saját lábra állni félek a pénz részétől a dolognak mert mindenhol azt látni mindenkinek mindene meg van mindenki talpra esett meg tudja teremteni a magáét.Őszintén meg mondom lenézem magam úgy érzem buta vagyok semmihez se értek még akkor is ha értek valamihez,önbizalmam önértékelésem nulla.Próbálkoztam társkereséssel is de ott is kategóriákba futottam ott meg a másik anyát keres magának kategória amit ráaggatnak az emberre és azt mondják az ilyen ember mint én úgy is sikertelen lesz mindenben.Én nem keresek másik anyát meg nem másnak a pénzére mennék,ki szeretnék törni valahogy ebből de úgy érzem egy fekete lyukban vagyok.

Most leírtam őszintén amit érzek jöhetnek a kategorizáló támadások ismerem már a bántó szavakat.



2022. júl. 20. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Mo.-n ez a trendi.
2022. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már a lenézés/kategorizálás vagy a mama hotel dolog?
2022. júl. 20. 19:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!