Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesít mikor a...

Csak engem idegesít mikor a lányok kuncognak?

Figyelt kérdés
Mikor pl a szerelmükkel társalognak és így beszélnek hogy "és akkor hihi babkonzervet ettem mert hihi apa nem főzött ebédet hihi". Tehát mikor teljesen indokolatlan mert nem vicces dologról beszélnek, és nem is igazi nevetés hanem mint akik kínjukban (zavarukban) adnak ki hangokat. Azért írtam lányokat mert eddig csak velük tapasztaltam ezt, de biztos vagyok benne hogy ha fiú csinálná akkor is idegesítő lenne.

2022. júl. 20. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
amikor a méretemről kuncognak az nagyon bántó dolog
2022. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kiverem.
2022. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! A tömegközlekedésen a tinilánybandák vihogásával ki lehet kergetni a világból, de amúgy vannak olyanok, akik írásban is képesek hihi-ket írni egy mondatba, ráadásul 30 fölöttiek is, na az a nem semmi.
2022. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Engem a kolléganőm idegesít. Kb fél percenként, ordítva, férfias orgánumban, hangosan hahotázik egyet. Kb fél másodperc az egész, de elképesztően sokszor és extrém idegesítő dolog! Már mondtam neki, hogy ez egy munkahely, azon a két emberen kívül, akivel beszél, mindenkit zavar. Meg van, hogy csak a telóját nyomkodja egyedül és úgy nevet ordítva. Amikor mondom neki hogy kuss, fogd be a pofád, akkor megkapom, hogy savanyú vagyok, lehúzom a hangulatot, irigy vagyok. Brutális......attól ideges vagyok hogy ezt leírtam.
2022. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

A nők folytonos telefonálgatása a járműveken nagyon irritáló és idegesítő.És főleg az, hogy egyre több a pösze ,a selypítős és a káromkodós.

Egyébként általában a 40+ os nők telefonálnak,néha olyan mintha a kezükhöz és a fülükhöz nőtt volna a telefon. Persze keresztbe tett lábbal ülnek, nehogy el lehessen férni tőlük a tömött járművön.

Ez idegesít nagyon....Egy kollégám szerint a kielégítetlenségüket telefonálással kompenzálják...

2022. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Akkor a kollégáddal tessék kielégíten őket ha nem foglaltak.
2022. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?


Már nem...

2022. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszabb amikor a fiúk csinálják ugyanezt, csak hangos, hiéna röhögéssel. Pont ma álltam a buszmegállóban, és három suhanc(minimum 17-18 évesek) kommentáltak mindenre amit láttak, aztán úgy röhögtek hogy az egész utca belezengett. A semmin való nevetgélés nem nemfüggő, de ha már ezen a szinten van valaki, akkor csinálja kussban.
2022. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!