Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vennétek ilyen különleges...

Vennétek ilyen különleges ajándékot? Mennyit adnátok érte maximum?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy almákra alkoholos filccel ráírom a leggyakrabb keresztneveket. Amikor beérik és bepirosodik, leszedem, alkohollal lemosom a feliratot és alatta ott magyar természetesen, be nem színesedetten. Elvinném Budapestre valami piacra, ahol sok gazdag jár és eladnám mondjuk darabját 1500-2000-ért. Ti mennyit adnátok érte maximum? MI lehet a reális ár érte?
2022. júl. 20. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg csinálod, véletlen se alkoholos filccel csináld. Amúgy ha kocka formába nő és kocka alakja lenne, arra szerintem jobban lenne kereslet.
2022. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mint pl ez:


[link]

2022. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csináltam már ilyet, ismerősnek és sikerült. A kockára is gondoltam, de az sokkal macerásabb, plusz személytelen is. Én vennék a páromnak ha egy ilyet meglátnék, kérdés hogy mások hogy gondolkodnak. Sehol nem találkoztam még ilyennel.
2022. júl. 20. 16:19
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
100 forintot lehet adnék érte.
2022. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom, az alkoholos filc nem fogyasztásra alkalmas és beivódik...
2022. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

Nekem ez nem lenne különb ajándek mint egy névvel vagy képpel ellátott bögre. De ott vannak ezek a holografikus 3D-sek is. Ez utobbin egyszer elgondolkodtam de még azt sem vettem meg.

[link]

[link]


[link]



Dísztárgy porfogó az összes. Nem ertékesebb egyik a masiknál szerintem

2022. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan milliókat össze lehetne ebből az ötletemből szedni, ha mindent jól csinálok. Persze ehhez nem egy ilyen oldalon kell tanácsot kérnem, ahol ennyi csóró, megkeseredett szemetet hord össze a szél. Szedjétek már össze magatokat.
2022. júl. 20. 17:52
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha szerinted van értelme és nem fogadod el az ellen véleményt minek kérdezel? Kettő, másik módszer lett ajánlva, ami mondjuk nem mérgező, de neked az sem tetszik....
2022. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mérgező :DD Ha ez lenne az összes "méreg", amit megesznek az emberek...
2022. júl. 20. 18:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy leszarod, de ha árulni akarod muszáj leszel más megoldást találni rá ... de tőlem hisztizz csak.
2022. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!