Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg nem ér...

Szerintetek tényleg nem ér tényleg semmit annak a nőnek az élete, akinek nincs gyereke?

Figyelt kérdés
Most, 18 évesen egyáltalán nem tudom elképzelni, hogy gyerekem legyen, nem is vágyom rá, nem is szeretema gyerekeket. Más 18 éves lány meg él-hal értük... Szerintem nekem tényleg nem kell gyerek. Pláne egy ilyen mocskos világba, meg amúgy is nagy felelősség, sok pénz, a szülésről meg a szoptatásról nem is beszélve. Nekem egyébként barátom sincs, mert a korombeli fiúk csak b.szni tudnak... Persze később a férj lehetőségétől nem zárkozok el, de gyereket nem akarok. Tényleg nem ér gyerek nélkül semmit az élet?

2022. júl. 27. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Pont ellenkezőleg gondolom: az csináljon gyereket is, aki emberként tudott/tud értéket teremteni az élete során. Mindenki másnak tök fölösleges szaporodnia, mert nincs semmi hasznos, amit továbbadhatna.
2022. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%

Nyugi majd lehet meggondolod magad . A nővérem utalta a gyerekeket aztán 34 évesen szült! Azóta szereti ez az élete.


De jól válaszd majd meg kinek hagyod hogy beléd verje a geccót.

2022. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz egyáltalán. Én személyszerint köteleztetném a pszichológiai/pszichiátriai vizsgálatot gyermekvállalás előtt, talán kevesebb elmebajos születne, akik meg nem szaporodnának tovább.
2022. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aki nem akar gyereket, az reméljük meggondolja magát. De ha ennyi idősen gyereket akarna, nem járatná neki senki a pofáját arról, hogy majd meggondolja magát, ugye? 🤡
2022. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Inkább annak nem ér semmit az élete, akinek az a legnagyobb teljesítménye, hogy lekölykezett, amit még a macska is tud...
2022. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Én nagyon tisztelem azt a nőt, aki ki meri mondani, hogy "Ha annyira akarsz gyereket, akkor csináljál magadnak, engem meg hagyjál békén".
2022. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Megfordítanám... ha az életednek csak azért van értelme mert van gyereked... na az lenne gáz. Amúgy még nagyon fiatal vagy, ez még változhatsz és lehet megismersz normális embereket. Manapság ha valaki a húszas évei végén gyereket vállal már az is jó szerintem.
2022. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ezen múlik egy ember értéke, amúgy sincs senki abban a pozícióban hogy megitelje kié mennyit ér.

De az tuti, hogy az anonim fórumokon kívül, ahol mindenki nagyon felvilágosult és elfogadó, tehát a való világban, igenis kevesebbre tartják a gyerektelen nőket, meg ha nem is mondják ki hangosan, annyi mindenben megnyilvanul. Neki nem kell karácsonyra szabi mert úgysincs családja, ő úgyis raer, neki nem olyan vészes ha elveszíti az állását, hiszen nincs gyereke, bármilyen válsághelyzetben: jaj de neki úgysincs gyereke.

2022. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Egy csomó értékes dolgot lehet csinálni, nem a gyerek szülés a leg értékesebb dolog a világon
2022. júl. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Túl feketén/fehéren látod a dolgokat. “Fiuk csak b..ni tudnak” “ilyen mocskos világba”.. Kicsit próbálj meg gondolkodni szélesebb skálán. A gyerek meg magánügy, ha valaki nem akar nem szül... 18 évesen felesleges agyalni, hogy mások mind gondolnak a gyerektelen nőkről.
2022. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!