Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnak azok az emberek...

Mit tudnak azok az emberek akiket sokan kedvelnek, szeretnek?

Figyelt kérdés

Vannak olyan emberek akiket mindenki szeret, akivel mindenki szívesen tölt el időt. Mindig van valami programja mert meghívják őt.


Az ilyen emberek mit tudnak?


Én rám valamiért senki nem kíváncsi, engem sosem hívnak meg sehova.


2022. júl. 29. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Több dolog lehet. Talán jó a kommunikációs készsége. Nyitott természetű, vagy barátságos. Általában a pozitív szemléletű, vidámabb emberek vonzzák a társaságot.

De nem biztos, hogy jó dolog az oka. Lehet alakoskodó is.

2022. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Emaptikus vagyok :)
2022. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%

*empatikus

Két szót szerettem volna leírni, de így estére nem jön össze 😄

2022. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Különlegesek.Nem olyan mint az átlag.Más a véleményük,más a beszédstílusuk.
2022. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
érdekel a másik ember, kedves vagyok vele és ezt érzi
2022. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Én hiába vagyok kedves, jófej mindenki lepattint. Régen rengeteg haverom volt, minden hétvégén bulizni jártam. Mára egy sincs. Se barát, se haver, se kapcsolat. Sőt a rokonok is gyűlölnek.

Nem tudom mit tud az olyan, akit szeretnek, de irigylem őket.

2022. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Pl.: mozgássérült, de dolgozik, látják benne az akaratot, az igyekezetet, így egy minta a többinek. Vagy még jóindulatú, kedves is egyben.
2022. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem leginkább az, hogy vállalják magukat és hitelesek.


Sok szar embert láttam már széles baráti körrel. Nálam szarabbakat is (engem is elég sok ember kedvel, pedig nem érdemeltem ki kifejezetten). Csak annyi a közös bennük, hogy hozzák a saját elbaszott formájukat, ahogy én is és nem zárkóznak be, nem szégyellősködnek, nem restek tartani a kapcsolatot a többiekkel, aktívan részt venni mások ügyes-bajos dolgaiban.

2022. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Én az utóbbi időben nagyon társasági emberré váltam, mindenhol megszerettek, ahová bekerültem. Ez azóta van így, hogy volt egy nagyon mély időszakom, sokat gondolkoztam mindenfélén, és rájöttem, hogy nem várhatok nyitottságot másoktól, ha én nem vagyok az feléjük (munkahelyen direkt más időben ebédeltem, egyedül, vagy olyan is volt, hogy kérdezték, hogy mit csinálok a telómon, én meg azt hazudtam, hogy facebookozok, hogy ne avassam be őket az érdeklődési körömbe). Utána elkezdtem azt, hogy ha jött egy ilyen alkalom, akkor vállaltam, amit épp csináltam, nem titkolóztam magammal kapcsolatban. Azon az adott munkahelyen megmaradt a korábbi dinamika, csak kis változás állt be, de én is megváltoztam, a mostani munkahelyemen nagyon sokan szeretnek, keresik a társaságom, amióta nem félek, hogy elítélnek, hanem megmutatom, aki vagyok.
2022. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#10

Hát nekem nem jött be, hogy felvállalom magam munkahelyen (nem beszéltem semmi túl intim témáról). Szinte mindenkiről sorra derült ki, hogy kibeszél a rólam megtudott infókról, úgyhogy az új helyemen megint a régi viselkedésemet fogom követni, minél tudatosabban meg kell állnom, hogy bármi számomra fontos dolgot elmondjak, mert az emberek undorítóak. Szomorú, hogy megint be kell vállalnom a "számkivetett" szerepét, hogy megvédhessem magam.


Az ilyen nagyon népszerű embereknek általában kiemelten fontos, hogy közkedveltek legyenek, ezért sokat is tesznek érte. Rendszeresen tartják a kapcsolatot az ismerőseikkel, elég annyi is, hogy pár hetente rájuk írnak 2 sort, mindig kérdezik, hogy na hogy sikerült ez, milyen volt az, a sok ember miatt elég jó memória kellhet ehhez; ha szóba kerül valaki problémája, gyakran ajánlanak fel segítséget, pl. hogy ismer egy jó szerelőt, megadja-e a számát; vagy gyakran adnak ajándékba házi sütit, lekvárt stb..

2022. júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!