Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mizantróp emberek?

Mizantróp emberek?

Figyelt kérdés

Vannak itt mizantrópok?

Milyen a mindennapi életetek?

Van párkapcsolatotok? Én is az vagyok, közel 30F, érdekelne, hogy lehet-e ilyen személyiséggel találni olyan nőt, aki elfogadna.


2022. júl. 29. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Jelen!


Normális az életem, mivel a legtöbb ember simán csak egy szexista, rasszista bunkónak gondol. Az meg sok nőnek bejön, így azzal nincs gond.

2022. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én is az vagyok. Az a baj, hogy én saját magamat sem bírom. Kapcsolataim vannak, de nem tartanak sokáig. A mindennapi életem rossz hangulatban telik.
2022. júl. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fèrjnèl vagyok, elvagyok.
2022. júl. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2 Nálam ugyanez a helyzet, én sem vagyok kibékülve saját magammal, utálatom az emberek iránt egyre rosszabb lett az évek alatt. Már félek elmenni itthonról emberek közé, főleg ha valamit kell intézni bankba pl, előre izgulok, hogy mivel fognak felidegesíteni.

Kapcsolataimról annyit, hogy van 1-2 ember, akivel néha találkozok, beszélgetek, ez így nekem pont elég is, viszont igényelnék egy párkapcsolatot, de nagyon nehéz olyan nőt találni, aki eltudna viselni így, pedig rendes vagyok alapból, ha más is rendes velem, főleg ha egy szimpatikus nőről van szó. Eddig pár hónapos kapcsolataim voltak.

2022. júl. 30. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy született embergyűlölő vagyok. Párkapcsolatot és gyereket soha nem akarok. Van néhány személy, akikkel kényszerből tartom a kapcsolatot, de amikor csak tehetem, mindig egyedül vagyok. A társaságot egy felesleges tehernek tartom.
2022. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!