Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk alapvetően erősebbek a...

A fiúk alapvetően erősebbek a lányoknál?

Figyelt kérdés
Két teljesen átlagos emberről van szó, egyikük sem kondizik, sportol, és egyikük sem túlsúlyos, nagyjából ugyanolyan életmódot élnek.

2022. júl. 30. 15:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%
Nő is megtud erőszakolni egy férfit.
2022. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ miben? Érzelmileg? Fizikailag? Agyban? Fizikailag igen, mindenképpen. Érzelmileg elvileg a nők erősebbek.
2022. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert a fiúknak fütyijük van a lányoknak meg p.ncijuk :)
2022. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Fizikailag gondoltam.


Lány vagyok, én is azon a véleményem vagyok, mint a többség, még mielőtt valaki félreértené (pl egyes). :D Az ihlette a kérdést, hogy párommal a múltkor a boltban "összevesztünk" a hazacipelnivalókon, mondtam neki, hogy ő erősebb nálam, mivel fiú (ugyanolyan testalkatunk van, ugyanolyan életmódot élünk). Aztán erre mondta, hogy nem is, majd ezen "veszekedtünk", hogy akkor most a fiúk alapvetően erősebbek-e a lányoknál vagy sem.


De nem tudom, mi volt a célom a kérdéssel, úgyse fogom neki megmutatni, hogy a jelenlegi állás szerint a szavazók 90%-a ugyanúgy gondolja, mint én.

2022. júl. 30. 16:36
 15/24 anonim ***** válasza:
44%
Fizikálisan erősebbek, de pszichésen gyengébbek
2022. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag annyival erősebbek a férfiak, hogy minden sportban muszáj volt létrehozni női szakosztályokat, mert a férfiakkal szemben esélyük sincs a nőknek, így legalább egymás ellen tudnak versenyezni. Ez sajnos ilyen, ez a biológia. Más dilhokban vagyunk jók.
2022. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Dolgokban*
2022. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%
nagy általánosságban igen de attól még te konkrétan lehetsz erősebb a párodnál. Illetve a férfiaknak általában a felsőteste erősebb, az alsótest esetében kisebb a különbség, cipelésnél pedig főleg a lábad dolgozik, illetve amíg emeled a derekad is.
2022. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy átlagos férfiben több tesztoszteron termelődik, aminek hatására fejlettebb, erősebb az izomzata, mint egy átlagos nőnek.
2022. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Kizártnak tartom, hogy erősebb legyek nála, hiszen ugyanolyan alkatunk van, és nem sportolok semmit.
2022. júl. 30. 23:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!