Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden nő ugyanolyan nagyon...

Minden nő ugyanolyan nagyon igényli a szeretgetést, dédelgetést, (állandó) figyelmet?

Figyelt kérdés
Tapasztalataitokról szívesen olvasnék, hosszabban. Kérem nem széttrollkodni a kérdést "igen" válaszokkal, köszi.
2022. júl. 31. 06:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Természetesen.
2022. júl. 31. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
A figyelmet igénylem, - nem az állandót, hanem a minőségit - a szeretgetést és a dédelgetést nem. Nem vagyok valami nyomorgatni való plüssállat.
2022. júl. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Én nem szeretem a dédelgetést, sőt idegesít, de a figyelmet, törödést viszont igen.
2022. júl. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyentől a falra mászok.
2022. júl. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nők sem egyformák.
2022. júl. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Nem vagyunk egyformák.

Én nem igénylem az állandó figyelmet és dédelgetést sem, de azt elvárom, hogy ha valakivel együtt vagyunk és elköteleződik mellettem, akkor neki én legyek az első. Nem akarok olyan kapcsolatban lenni, ahol a másik minden különösebb ok nélkül (mint pl a munka) fél napokig elérhetetlen és úgy kell időpontot egyeztetni a naptárjában, hogy szorítson nekem időt... Ha valakivel együtt vagyunk, elvárom, hogy együtt éljünk egy közös életet, amiben minden mást, ami nem kötelesség, a kapcsolatunkhoz igazítunk, nem pedig lelépdelünk és úgy kell kivárni, mire ránk ér a másik.

2022. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

#6

Mi van? Munkaidő alatt is cseverésszen veled, de azért a fél millás fizut vigye haza alsó hangon, ugye?

2022. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

7

Nem, agytröszt... A munkát pont arra hoztam fel példaként, mikor érthető, ha nem tud írni. De mikor valaki szabadidejében rendszeresen baszik a fejemre fél napig, mert épp kitalálta, hogy introvertált, majd egy félmondat után ismét órákkal később válaszol (megtörtént eset) akkor szoktam elköszönni.

2022. júl. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Más fizujára meg még annyira sem vagyok kíváncsi, nekem is van pénzem, ki a fasznak képzeled magad? 😂
2022. júl. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Én a fent felsorolt dolgok közül csak a figyelmet igénylem, de még azt sem állandóan. A szeretgetés, a dédelgetés, meg az ezekhez hasonló "cukiskodás" elviselhetetlen számomra. Részben emiatt sem akarok párkapcsolatot soha. (Nő vagyok.)
2022. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!